Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Przyszyli mu dłonie odrąbane maczetą

2010-03-28 13:45:57

Jeszcze wczoraj informacja brzmiała dramatycznie. Ochroniarz odrąbał klientowi nocnego klubu dłoń i omal nie obciął drugiej. Dzisiaj ofiara ataku jest już po operacji. Lekarze z trzebnickiego szpitala przez dziewięć godzin operowali okaleczonego chłopaka. Udało się. Obie dłonie zostały przyszyte.

"Za rok Marcin wróci do pracy" - mówi "Faktowi" dr Adam Domanasiewicz, chirurg. "Chłopak przeżył prawdziwy koszmar. Poszedł do jednego z nocnych klubów w Krakowie, by się zabawić. Kiedy nie zapłacił za drinka, ochroniarz wpadł w szał. Po kłótni Marcin wybiegł na zewnątrz. Za nim z maczetą w ręku popędził furiat" - czytamy w "Fakcie". "Podniosłem ręce, żeby się obronić i wtedy on zadał mi cios. Widziałem jak na ziemię spada moja lewa dłoń. Ostrze maczety zmasakrowało mi także prawą dłoń" - opowiada Marcin C. "Media podały, że chłopak stracił jedną rękę. Ale tak na prawdę, omal nie stracił obu. Druga dłoń także został nacięta maczetą. Chłopakowi groziła jej amputacja. Ciężko ranny Marcin helikopterem został przetransportowany do szpitala im. Św. Jadwigi w Trzebnicy (woj. dolnośląskie)" - pisze "Fakt". Lekarze nie ukrywają, że operacja była bardzo trudna. "Operacja się udała. W obu rękach jest krążenie, pacjent rusza palcami. Czeka go wielomiesięczna rehabilitacja. Po roku powinien jednak wrócić do pracy. Dziś wiadomo, że obie dłonie będą chwytne i pan Marcin będzie mógł pracować. Ale trudno określić, w jakim stopniu będzie w stanie wykonywać czynności precyzyjne" - mówi dr Domanasiewicz. Ofiara napaści zapowiada, że nie odpuści ochroniarzowi i będzie szukał sprawiedliwości. Ochroniarz, który zaatakował Marcina, siedzi już za kratami i czeka na proces. Żródło: Goniec

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 4)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (3)
Ładna imprezka.

"Ciekawa" ochrona imprezy.

Współczuje koledze pokrzywdzonemu.
  • 2010-03-29 13:09:17
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
kto wogole dopuscil takiego ochroniarza, przeciez sa chyba jakies testy psychologiczne na taka prace? czy przyjmuja jak leci, a wlasciwie czym wiecej miecha, a mniej mozgu tym lepiej?
  • 2010-03-30 17:52:04
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Tak tak , pewnie są testy czy chodzi się po linii prostej, prosto.
  • 2010-04-01 19:05:35
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn