Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Burdelmama chce byc gubernatorem

2010-03-03 18:46:56

Właścicielka nowojorskiej sieci call-girls dla VIP-ów, która dostarczała je między innymi byłemu gubernatorowi stanu Nowy Jork, zgłosiła swoją kandydaturę w tegorocznych wyborach gubernatora. Mówi, że poprawi sytuację budżetową stanu dzięki... legalizacji prostytucji.

Zaskakująca kandydatka, 34-letnia Kristin Davis, zwana "Madam z Manhattanu", twierdzi, że całkiem poważnie traktuje swój start w wyborach. Udzieliła m.in. wywiadu konserwatywnej telewizji Fox News, mówiąc tam, że ma swój program - chce pomóc stanowi w podreperowaniu jego budżetu.

Powiedziała, że chce znieść zakaz prostytucji w stanie Nowy Jork, co przysporzy mu dochodów z podatków. Popiera także legalizację marihuany, chociaż nie "twardych" narkotyków, jak heroina.

"Moje koncepcje mogą się wydawać radykalne, ale mając ogromny deficyt, potrzebujemy radykalnych rozwiązań" - oświadczyła ogłaszając swoją kandydaturę, ubrana w obcisły kostium uwydatniający jej kształty. Przedstawiła ją modelka z pisma erotycznego "Penthouse".

"Jestem jedyną kandydatką nie będącą częścią skorumpowanego i dysfunkcjonalnego systemu nowojorskiej polityki" - dodała.

Media komentują ironicznie, że jest w tym sporo prawdy.

Obecny gubernator David Paterson, oskarżany o rozmaite nadużycia, ogłosił, że nie będzie się ubiegał o reelekcję. Poprzedni, Eliot Spitzer, podał się do dymisji, kiedy wyszło na jaw, że korzystał z usług luksusowej prostytutki.

Dostarczała mu ją agencja towarzyska prowadzona przez Kristin Davis.

Źródło: Goniec

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (1)
napisał(a):
Powiedziała, że chce znieść zakaz prostytucji w stanie Nowy Jork, co przysporzy mu dochodów z podatków.
To się kobicina chce poświęcić i poświęcić swoje podopieczne.

A u nas nie ma takich.
  • 2010-03-04 13:28:23
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn