Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

W Londynie rozmawiali o imigracji

2010-02-24 11:58:07

W poniedziałek w Londynie spotkali się burmistrzowie największych europejskich miast, żeby rozmawiać o problemach związanych z integracją emigrantów. Gospodarzem konferencji był mer Boris Johnson.

Na czwartą już konferencję EUROCITIES Integrating Cities przybyło w sumie ponad 150 gości z całej Europy. Głównym celem sympozjum była chęć wymiany doświadczeń związanych z coraz bardziej powszechnym w europejskich miastach problemem imigracji. Spotkanie zakończyło się podpisaniem karty zawierającej wizję polityki integracyjnej.

- Londyn jest miastem ukształtowanym i wzbogaconym przez ludzi, którzy przybyli tutaj z wszystkich zakątków świata. Nasza historia nie jest tylko Angielska, lecz również włoska, francuska, skandynawska, żydowska, jamajska, irlandzka, azjatycka – powiedział zebranym gospodarz spotkania Boris Johnson.

- Siłą rzeczy ondyn powinien znaleźć się w awangardzie starań o to, żeby pozwolić imigrantom wziąć pełen udział w naszym społeczeństwie. Jedynie obejmując umiejętności, entuzjazm, oraz przedsiębiorczość wszystkich naszych mieszkańców – bez względu na ich miejsce urodzenia – Londyn i Europa wyjdą ze światowego kryzysu silniejsze i gotowe na przyszłość – dodał burmistrz Londynu.

Artykuł pochodzi z:
Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn