english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Odbierz Okazję! Sprawdź, co otrzymasz w prezencie z telefonem w abonamencie!

2010-02-26 22:37:05

Rozdajemy prezenty: Laptopy / Notebooki SONY, DELL, Toshiba etc., Xbox 360 Elite i wiele innych w zestawach z najlepszymi telefonami na abonament w dowolnej sieci już od £25 miesięcznie!

 


Odbierz Okazję

Oficjalnie uznany za jeden z najlepszych sklepów internetowych 2008 w UK, oferuje niewiarygodne, a jednak prawdziwe promocje dla Abonentów telefonii komórkowej.

Czy wiedzieliście, że możecie bezpłatnie otrzymać laptopa lub inny prezent, biorąc telefon komórkowy (też może być za FREE) na abonament (z kontraktem) już od  £25 miesięcznie?
Telefon wraz z prezentem otrzymasz już na drugi dzień od zamówienia! 

Kto może skorzystać z oferty?

Jeśli brałeś pod uwagę zakup telefonu komórkowego na abonament skorzystaj z tej wyjątkowej oferty!

Jeżeli właśnie skończył Ci się kontrakt  i masz finansowe perspektywy by podpisać nowy nie przegap takiej okazji!

Jeżeli planowałeś zakup laptopa, notebooka, xboksa lub nie masz pomysłu na prezent wstrzymaj sie! Możesz to otrzymać za darmo!

Jeśli wlaśnie psuje Ci sie jeden z wyżej wymienionych sprzętów, a nie za bardzo stać Cie w tej chwili na wydanie kilku stów na nowy, ta oferta jest DLA CIEBIE!

Jeżeli np. posiadasz telefon  na kartę tzw “pay and go” i miesięcznie wydajesz około £25 na doładowania, dlaczego nie miałbyś dostać darmowego notebooka?

Warunkiem jest stała praca i conajmniej 3 lata pobytu w U.K (przy aplikacji należy podać adresy sprzed ostatnich 3 lat). Umowę w zależności od wybranej taryfy podpisujesz na 18 miesięcy lub na 24 miesiące.

Niedawno otrzymałam darmowego mini notebooka Dell, 160GB hard drive, wraz z wybranym przeze mnie telefonem (również gratis) i nowym kontraktem w o2! Abonament, w którym mam 600 minut miesięcznie do dowolnej sieci i nieograniczoną liczbę smsów  wynosi tylko £25 miesięcznie przez okres 24 miesięcy.  Czy to nie jest super okazja!?

 Mam teraz sposobność udostępnienia tych informacji z korzyścią dla siebie, a jeśli ktoś kliknie na mojego linka polecającego i zamówi abonament, wkrótce sam się dowie, co to za korzyść, bo oprócz prezentu na każdego czeka  miła niespodzianka, jeśli tylko poleci tę SPECIALNĄ OFERTĘ znajomym.”

Proszę, Kliknij na linka polecającego, wybierajac odpowiednią dla siebie opcję (taryfę, sieć, telefon i prezent), wypełnij aplikację i spodziewaj się dostawy już na drugi dzień od zamówienia!

Jeśli nie znasz wystarczająco języka angielskiego, napisz po polsku na , podaj swoje imię oraz numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wypełnić aplikację online.

Przeczytaj więcej, jeśli chcesz uzyskać bezpłatny PREZENT o wartości do £499, bez haczyków, od znanej, zaufanej firmy!

To funkcjonuje w dowolnej sieci i można wybierać spośród setek ofert (w tym darmowych telefonów komórkowych) już od zaledwie £25 miesięcznie wraz z prezentem.
Jeśli przechodzisz do innej sieci możesz zachować swój dotychczasowy numer telefonu.

UWAGA!!! Aby dostać  swój darmowy  prezent , NIE TRZEBA wysyłać identyfikatorów, rachunków i potwierdzeń zameldowania, nie trzeba oczekiwać na pierwszy rachunek za telefon. Prezent otrzymasz  wraz ze swoim nowym telefonem już następnego dnia po zaakceptowaniu Twojej aplikacji!

 Dlaczego nie skorzystać z okazji otrzymania Laptopa, notebooka, x-boxa lub innego wspaniałego prezentu za darmo? Jest to także doskonały pomysł na prezent na  różne okazje dla kogoś bliskiego lub po prostu dla siebie samego, nawet jeśli posiadasz niewielkie środki pieniężne!

Długo szukałam dobrej oferty i nie znalazłam lepszej do tej pory. Dlatego na początku byłam nieco sceptyczna sądząc, że to zbyt piękne by było możliwe, ale kiedy już na drugi dzień od zamówienia otrzymałam dostawę do domu, byłam mile zaskoczona. Teraz mogę śmiało powiedzieć, (a raczej napisać z  mojego nowego notebooka :) że jestem zadowolona, bo była to jedna z lepszych okazji jakie kiedykolwiek miałam.

Polecam Serdecznie”

Gdzie jest zatem kruczek? Nie ma! Oferta jest przejrzyście przedstawiona, uczciwa oraz korzystna dla obu stron.

Pamiętaj, to będzie nowy kontrakt na 18 lub 24 miesiące.

Ważne!  Z Twoim nowym kontraktem  otrzymasz 2 dodatkowe usługi (ubezpieczenia i pomocy technicznej). Usługi są bezpłatnie przez pierwszy miesiąc,  ale można je łatwo anulować w dowolnym momencie, ponieważ nie są obowiązkowe.

Użytkownik otrzyma  wszystkie użyteczne informacje do skrzynki e-mailowej!

“Niedawno poleciłam koledze tę ofertę, dostał super telefon oraz Xboxa, a ja dzięki niemu skorzystałam na tym poleceniu!”

pytania i pomoc?


Jeśli chcesz zdobywac dodatkowe korzyści z referowania znajomych, proszę nie pozbawiaj nas tego samego i wejdź na stronę poprzez linki zamieszczone w tym artykule, dziękujemy.

Poleć znajomemu, a będzie Ci wdzięczny! 


   NOKIA   NOKIA   NOKIA   NOKIA   NOKIA

 

Sonda
Czy jesteś zainteresowany tą ofertą?
Oceń artykuł
(głosów: 8, suma ocen: 25)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
Komentarze (4) Zaloguj sie lub zarejestruj aby dodać komentarz
Fajne rozwiązanie, szczególnie dla tych którzy wolą comiesięczne opłaty od jednorazowego wydatku.
2010-02-13 11:26:35
Rafi31
Zaryzykowałem i zamówiłem telefon, smiesznie brzmi laptop gratis, ale mam :) solidna firma, można polecić z czystym sumieniem. Dzięki, pozdrawiam,...
2010-03-07 02:20:17
ja tez tam zamowie nastepnym razem, moj kolega to zrobil i dostal xboxa szkoda ze nie wiedzialem wczesniej:(
2010-03-19 21:55:27