english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Bandyta z kijem od mopa żąda mniejszej kary.

2010-02-12 09:45:53

21-letni Keith Porter, skazany za usiłowanie zabójstwa polskiego mieszkańca Aberdeen poprzez nabicie go na kij od mopa, złożył wniosek o zmniejszenie wymiaru kary.

Porter (na zdjęciu z lewej) złożył apelację do wyroku skazującego go na 9 lat i cztery miesiące za torturowanie, brutalne pobicie i usiłowanie zabójstwa Jarosława J. W ataku na 39-letniego Polaka brał udział również jego kompan George Stewart (z prawej), którego sąd w Glasgow skazał w połowie grudnia ubiegłego roku na trzy lata i trzy miesiące więzienia.

Do ataku doszło 11 lipca w Aberdeen, przed domem w dzielnicy Tillydrone, w którym mieszkał Polak. Jarosław J. zszedł do samochodu po klucze i tam został zaatakowany przez dwóch napastników. Mężczyźni najpierw przytrzasnęli Polaka drzwiami od samochodu, a następnie zaczęli bić go wszystkim, co znaleźli w środku. W ruch poszły szczotki, których Polak używał do pracy. Na koniec Porter opuścił mężczyźnie spodnie i nabił go na drewniany kij od mopa, wkopując go do środka w całości.

Porterowi nie spodobał się wyrok, jaki wydał na niego sędzia Lord Turnbull i złożył apelację, w której wnioskuje o mniejszy wymiar kary. Podczas rozprawy wstępnej sędzia sądu apelacyjnego stwierdził, że nigdy nie słyszał o „bardziej brutalnej przemocy” niż w tym przypadku.

Artykuł pochodzi z:
Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (4)
Ja bym mu zmniejszył ale pod jednym warunkiem: zmniejszony wymiar kary "odsiedzi" z kijem od mopa w du***e.
spam
Poparcie: 0
Z tego co pamiętam nasz rodak był w bardzo ciężkim stanie po tym pobiciu, ledwo co chłopak przeżył.
spam
Poparcie: 0
To był sarkazm.

Jego przestepstwo zostało zakwalifikowane jako dokonane ze szczególnym okrucieńswtwem więc raczej watpie aby sąd przychylił sie do jego prosby.
spam
Poparcie: 0
nemo-nemo napisał(a):
To był sarkazm.

Jego przestepstwo zostało zakwalifikowane jako dokonane ze szczególnym okrucieńswtwem więc raczej watpie aby sąd przychylił sie do jego prosby.


>>>>>
Ja wiem że to sarkazm był.
Ja tylko napisałem o tym do czego doszło i jakie były późniejsze efekty, to nie była żadna odpowiedź skierowana do Twojej wypowiedzi z którą się zgadzam.
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn