english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Komisja hazardowa o Kaziku i wódce.

2010-02-11 01:07:54

"Miałem swój prywatny interes. Mój brat planował na wiosnę wesele" - tak Zbigniew Derdziuk tłumaczył, dlaczego nie podzielił się kartkami na wódkę z Kazikiem Staszewskim. Części zeznań byłego szefa komitetu stałego Rady Ministrów przed hazardową komisją śledczą towarzyszyły opary absurdu.

Kazik Staszewski śpiewa w jednym ze swoich utworów: "No daj mi Derdziuk wódki, no co ci to stanowi? Ja nie mogę, muszę zawieźć tatowi".

O piosenkę Kazika, w której pojawia się postać Zbigniewa Derdziuka zapytał poseł lewicy Bartosz Arłukowicz - relacjonuje przesłuchanie TVN24.pl. "Zjada mnie ciekawość" - argumentował pytając, czy w tekście chodzi właśnie o urzędnika, który stanął przed komisją.

"Owszem, studiowałem socjologię. I Kazimierz Staszewski też. Mówiłem mu Kazik, jak to studenci. Były strajki. Ja jestem człowiekiem odpowiedzialnym i uważam, że jak się strajkuje, to się nie pije. Ale niektórzy koledzy potrzebowali kartek na wódkę. Ja z natury nie popierałem picia podczas strajku, ale miałem też interes prywatny: mój brat planował na wiosnę wesele" - wspominał Zbigniew Derdziuk.

Nie miało to absolutnie żadnego związku z aferą hazardową. Jednak poseł Franciszek Stefaniuk z PSL podsumował: "Ten wątek jest najbardziej zrozumiały".

Źródło: Goniec.com

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (1)
Co najmniej dwa razy w roku jakaś afera...
Ten Rząd nie długo ludzi wykończy... Binladen źle wybrał z tym Nowy Jorkiem... Przydała by się jakaś rakieta powietrze-ziemia w kierunku naszych Aferzystów! Być może, wtedy nastał by ład, skład i pokój... Śmieszny ten nasz Rząd! Szkoda tylko, że My, Polacy.., cokolwiek by się nie działo.. na ulice nie wychodzimy... Dlaczego kolejna podwyżka cen paliwa (wczorajsza!!) nie może być AFERĄ ???? O tym powinno się gadać, ...
Teraz to My, rodacy, będziemy dopłacać za przechowanie PALIWA w rafineriach... he he
To tak jak bym miał skład piachu i klientowi kazał płacić za jego składowanie...
Idiotyzm! Paliwo mamy już droższe jak w UK, a pensje o 1000-1100% niższe... Jak długo jeszcze? Jak długo? da się to wytrzymywać? Aferami nie da się żyć!
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn