Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Walentynki 2010

2010-02-06 18:52:21

 

 

 

Większość z nas uwielbia to, zapożyczone do naszej rodzimej tradycji, święto. Walentynki są bowiem niezwykle ciepłym akcentem podczas polskiej, ciagnącej się niejednokrotnie kilka mięsięcy, zimy. W tym to dniu i dniach go poprzedzających, nasze serca stają się gorące od uczuć, sklepy, centra handlowe i kwiaciarnie wypełniają sie tłumami zakochanych, a wystawy sklepów wabią przechodniów intensywną czerwienią serc. To niesamowite, ale tak właśnie działa na wszystkich legenda Walentego i jego święta.

To właśnie w tym szczególnym dniu, cieszymy się, obdarowując i będąc obdarowywanymi, bo mamy świadomość, że wszystkie podarunki są wyrazem miłości bliskich nam osób. Wśród prezentów dominują: kwiaty, perfumy, bielizna, czekoladki, ale nade wszystko karty walentynkowe. Najważniejszą
jednak rolę odgrywają życzenia, które często przybieraja formę wiersza i wraz z kartką walentynkową są wysyłane do naszych ukochanych. Niektórzy w tym celu wykorzystują postęp i jego wynalazki, używając np. telefonów komórkowych, za pomoca których wysyłaja sms – owe życzenia walentynkowe.

Ci, którzy mają okazję spędzić ten szczególny wieczór z wybranką lub wybrankiem swojego serca, przygotowują romantyczną kolację we dwoje, podczas której dobra kuchnia miesza się z wymyślnymi napojami i wyśmienitym humorem. Aby kolacja była wyjątkowa, zakochani urozmaicają ją, dodając do przygotowanych potraw afrodyzjaki.

Te osoby, które nie posiadają partnera, nie powinny w żadnym wypadku tego wieczoru być same. Świetnym pomysłem na spędzenie walentynkowego święta jest zorganizowanie spotkania w gronie przyjaciół, podczas którego gwoździem programu byłyby walentynkowe wróżby.

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
Komentarze (0) Zaloguj sie lub zarejestruj aby dodać komentarz