Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Exeter [zmień miasto]

Exeter -> POLSKA SZKOŁA -> Polska szkoła na dywaniku

Polska szkoła na dywaniku

2010-01-22 17:47:51


Ciekawe i warte doglądania fakty i mity związane z Polską Szkołą w Exeter.


 

Reklama ogólnosieciowa

cytujemy jeden z artykułów zamieszczonych w sieci

""

Pani Dyrektor Jadwiga Mucha traci panowanie nad Szkołą

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy w Polskiej Szkole w Exeter ubyło: kilkoro dzieci, dyrektora Mariusza Adametza, cenionego członka zarządu ks. Jaromira Wilczaka, dr Macieja Srzednickiego, strony internetowej, zestawień bankowych, rozmaitego sprzętu i chęci płacenia rachunków. Obecna Dyrektor Jadwiga Mucha uważa, że winny temu wszyskiemu jest Mariusz Adametz, którego uznała kozłem ofiarnym pod koniec ostatniego roku. Został on usunięty z hukiem. Podejrzewny przez Panią Dyrektor o kradzież szkolnego mienia został wywalony na 'zbity pysk'. Ks. Jaromir Wilczak natychmiast zorientował się, że odległość od jego parafii w Plymouth nie sprzyja dalszej współpracy ze szkołą. Maciej Srzednicki (autor tego artykułu) został również niesłusznie posądzony o kradzież domeny www Szkoły i o brak kompetencji w załatwianiu spraw, do których nikt inny nie chciał się dotknąć od ponad miesiąca. Na skutek wczorajszych obelżywych uwag Pani Dyrektor Maciej (który jest sponsorem stron www Polskiej Szkoły) zawiesił tymczasowo strony Szkoły. W obecnym zamieszaniu nie wydaje nam się właściwe wspieranie chaosu Pani Dyrektor.

Coraz więcej ludzi uważa, że Pani Jadwiga Mucha nie jest właściwą osobą na właściwym miejscu i że traci panowanie nad Szkołą. Dziwi nas, że Pani Dyrektor od samego początku nie wiedziała nic na temat zestawień bankowych i że nigdy nie posiadała szczegółów konta Szkoły - każdy upoważniony może w każdej chwili dostać wyciąg z banku. Nie była w stanie sporządzić listy sprzętu szkolnego, nie wiedziała kiedy kończy się kontrakt na wynajem lokum dla Szkoły i nie ma chęci płacenia rachunku za wynajęcie sali na Sidwell Street (gdzie odbyły się Mikołajki). Przykłady niekompetencji Pani Dyrektor można by wyliczać bez końca.

Należy zatem zadać sobie pytanie czy oddałbym swoje dziecko takiej osobie? Nadal mocno popieramy istnienie Polskiej Szkoły w Exeter ale pod innym kierownictwem.

""

źródło: http://www.pomian.free-online.co.uk

Więcej na ten temat można zobaczyć

http://www.pomian.free-online.co.uk/pomian/PolskieSzkoly/Exeter/muchaJ.htm

Oceń artykuł
(głosów: 3, średnia ocena: 4,7)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (5)
Szkoda, że portal okazuje się tak nieprofesjonalny i kopiuje niesprawdzone informacje z nic nie wartej strony internetowej, na której ktoś rzuca obelgi na każdego kto nie działa pod jego dyktando. Warte zastanowienia. Może następnym razem proszę skontaktować się ze szkołą zamiast być kolejnym narzędziem chorego człowieka.
  • 2010-01-23 19:03
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 0
zdaje mi sie ze juz odpisalem pani na tego maila.

kazdy ma prawo wyrazac swoje opinie, nawet jak nie sa przychylne dla wszystkich.
Jeszcze raz powtorze, ze jezeli to nie jest prawda to osoby zainteresowane moga sie z nami skontaktowac i wyjasnic cala sprawe. Poki co, zadnego sprostowania nie dostalem, i administrator serwisu Exeter zapewne takze nie.
  • 2010-01-26 01:07
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 0

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa