english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Regionalne Warsztaty dla Liderów Migracyjnych

2010-01-05 14:15:50

Każdy szuka na obczyźnie swojej własnej drogi. Fenomenem obecnej emigracji jest aktywność społeczna i gospodarcza wielu jego czlonkow . Regionaly Network Pracowników Migracyjnych zaprasza wszystkich  zaangażowanych lub zaintersowanych działalnością społeczną  jak również tych , którzy myślą o prowadzeniu własnego biznesu do wzięcia udziału w darmowych jednodniowych warsztatach treningowych.

Zaplanowliśmy cztery bloki szkoleniowe jak również  bardzo interesuąjce prezentacje między innymi na temat procesu rejestracji organizacji charytatywnej oraz prowadzenia finansów organizacji społecznej. Dla indywidualnych osób Business Link poprowadzi sesje na temat  zakładania i prowadzenia działalnosci gospodarczej.

Co najważniejsze bedzie to niezwykła okazja do nawiązania kontaktów z osobami i organizacjami z całego region południowo-zachodniego Wielkiej Brytanii.

Serdecznie zapraszamy , liczba miejsc jest ograniczona.

Data:  sobota 23 styczeń 2010

Miejsce: Albemarel Centre, Albemarle Rd. , Taunton, TA1 1BA

Termin rejestracji : 10 styczeń 2010

Osoba kontaktowa: Monika Stennett tel. 01823 250824  e-mail:

 Dolaczam rowniez wycinek z naszej strony intenetowej http://www.equalitysouthwest.org.uk/events/january-2010.html  z linkami do programu i formularzy rejestracyjnych.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn