english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Sylwester w Bradford

2009-12-20 00:39:00

Impreza w POK

Sylwester to jedna z największych imprez w ciągu roku kalendarzowego. Każdy sumiennie przygotowuje sie do spędzenia niezapomnianych chwil w noc sylwestrową. Jedni organizują prywatki inni spędzają czas na imprezach masowych a jeszcze inni po prostu przed telewizorem. Właśnie dla tych, którzy postanowili pozostać w domu z różnych przyczyn, Zarząd Polskiej Szkoły w Bradford jak co roku przygotował Bal Sylwestrowy.

Impreza odbędzie się w POK przy Edmund Street w Bradford. Organizatorzy zapewniają podczas balu dwa dania gorące, przystawki, wędliny, ciasta etc, etc oraz szampan. Doskonale dobraną muzykę dla każdego gustu i grupy wiekowej. Bal rozpoczyna się o godzinie 20.00.

Uwaga! Obowiązuje strój wieczorowy.

Bilety w cenie £10 do nabycia w Polskiej Szkole, u Kierowniczki p.Barbary oraz u członków zarządu szkoły. W razie problemu z odnalezieniem którejkolwiek z powyższych osób, prosimy o kontakt z p. Barbarą na numer01274 815550.

Serdecznie zapraszamy do wspaniałej zabawy w miłej i spokojnej atmosferze, jednocześnie życząc wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia no i oczywiście szczęśliwego Nowego Roku.

Zarząd Polskiej Szkoły w Bradford

UWAGA: GDYBY KTOŚ NIE ZDĄŻYŁ W CIĄGU TEGO TYGODNIA TO ZAPROSZENIA BĘDZIE MOŻNA NABYĆ JESZCZE W NIEDZIELĘ 27 GRUDNIA W POLSKIM KLUBIE PRZY EDMUND STREET W GODZINACH OD 12.00 DO 13.00 (PROSZĘ PYTAĆ O JACKA) ORAZ WE WTOREK I ŚRODĘ (PO ŚWIĘTACH) OD GODZINY 11.00 W POLSKIEJ SZKOLE PRZY EDMUND STREET.

 

Oceń artykuł
(głosów: 2, suma ocen: 10)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn