Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Ivona pomoże milionom Brytyjczyków

2009-11-18 15:18:32

Polska firma IVO Software, we współpracy z największą angielską organizacją charytatywną Royal National Institute of Blind People (Królewski Narodowy Instytut Niewidomych, RNIB), wprowadza na rynek dwa anglojęzyczne głosy, oparte na nowej, przełomowej technologii syntezatora mowy IVONA. Zostaną na nich oparte produkty i usługi, które RNIB dostarcza do ponad dwóch milionów osób z problemami wzroku.

Steve Taylor, Dyrektor Innowacji w RNiB mówi: IVO Software dostarczyło produkt syntezujący mowę o niesamowitej, zupełnie nowej jakości potrzebny do podstawowych obszarów naszych działań. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z zespołem IVO, który podjął tak ekstremalne i trudne zadanie. IVO skupia się na jakości i jest to widoczne na każdym kroku naszego partnerstwa.

Dwa nowe angielskojęzyczne głosy syntezatora mowy IVONA - Brian i Amy, wyróżniają się idealną wymową, akcentem, barwą oraz intonacją. Brzmią identycznie jak klasyczni lektorzy rodem z Cambridge. Zostały już użyte m.in. do udźwiękowienia systemu informacji pasażerskiej na przystankach komunikacji publicznej w Walii.

IVO Software, przy produkcji nowych głosów IVONA, po raz pierwszy zastosowało autorską technologię Rapid Voice Development (RVD), która pozwala tworzyć głosy nowej generacji w dowolnym języku, w czasie kilku tygodni.

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn