english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Bójka w Burton: Polak został zamordowany

2009-11-03 11:32:13

30-letni Przemysław Humaniak został zamordowany w okolicach multipleksu Cineworld w miejscowości Burton, Staffordshire. Jego zwłoki znaleziono w niedzielę w nocy o godz. 2.20. Na twarzy i głowie ofiary widoczne były rany i zadrpania.

Policja zatrzymała cztery osoby. Trzy zostały wypuszczone bez postawienia zarzutów, czwartą – 29-letniego mieszkańca Burton – aresztowano pod zarzutem popełnienia tego morderstwa.


Oficerowie prowadzący śledztwo podejrzewają, że śmierć Polaka była konsekwencją bójki, jaka wywiązała się przed klubem Chicago Rock i kinem Cineworld około godz. 2 w nocy. Sprawdzane są nagrania z kamer CCTV rozmieszzczonych w tej okolicy.

Policja apeluje do świadków o jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzeń i schwytaniu sprawców. Wszyscy, którzy mogą pomóc w tej sprawie, proszeni są o kontakt telefoniczny z policją w Staffordshire pod nr  0300 1234455 albo anonimowo pod nr Crimestoppers 0800 555111.


Goniec.com

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 1)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn