english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Homofobia powodem ataku na policjanta w Liverpoolu

2009-10-28 12:03:15

James Parkes, funkcjonariusz odbywający praktyki w policji hrabstwa Merseyside walczy o życie, po tym jak został zaatakowany z powodu swojej orientacji seksualnej. Do ataku doszło na ulicy Stanley Street w Liverpoolu, która leży w dzielnicy zamieszkiwanej głównie przez homoseksualistów.

Otwarcie przyznający się do swojej orientacji James Parkes został zaatakowany przez 13 młodych ludzi w niedzielę około godziny 22.00, kiedy opuszczał bar gejowski, Superstar Boudoir, wraz ze swoim partnerem i dwójką znajomych. Obecnie Parkes przebywa w szpitalu z licznymi pęknięciami czaszki, pęknięciem oczodołu oraz kości policzkowej.

Stanley Street była zamknięta jeszcze w poniedziałek, gdzie prowadzono dochodzenie w oparciu o materiał z kamer miejskich. Dwóch piętnastolatków i jeden czternastolatek z dzielnicy Kirkdale są obecnie przesłuchiwani w związku z niedzielnym incydentem.

Na podstawie: Liverpool Echo, BBC i The Guardian
Źródło: WikiNews

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn