english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Wspólne podróże - nowy serwis dla Polaków w Wielkiej Brytanii

2009-10-09 13:00:22

„Wspólna podróż” jest serwisem przeznaczonym dla kierowców i pasażerów. Jedni jak i drudzy mogą zamieszczać ogłoszenia informujące o podróży. Kierowcy w swoich ogłoszeniach deklarują chęć zabrania pasażera, natomiast pasażerowie ogłaszają się w poszukiwaniu transportu. Dodawanie jak i przeglądanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Idea serwisu nie jest nowa, jednak do tej pory dla Polonii w Wielkiej Brytanii nie było takiej strony. Najpopularniejszymi środkami transportu są: autobus, samolot, pociąg, a dopiero na samym końcu jazda z kimś samochodem. Mamy nadzieję, że teraz to się zmieni i wpólne podróżowanie będzie bardziej popularne.

Dzięki "Wspólnej podróży" oszczędzasz pieniądze, czas i środowisko, a przy okazji możesz poznać kogoś interesującego.

Carpooling, bo tak też jest to nazywane to idealny sposób na znalezienie kogoś do wspólnych dojazdów do pracy, zacznij oszczędzać! Nie czekaj dłużej i dodaj swoje ogłoszenie. Nie musisz być nawet zarejestrowanym użytkownikiem naszego serwisu.

Serwis pozwala także na łatwe i szybkie wyszukiwanie ofert, które można sortować wg nazwy miasta docelowego lub startowego. Oferty także można sortować wg daty. Każda pozycja jest także oznaczona przez ikonki  oraz , które oznaczają, "kierowca szuka pasażera" lub "pasażer szuka kierowcy". Każdą trasę można także pokazać na mapie, dzięki usłudze "Google map - zaplanuj trasę". Dzięki temu, gdy nasze miasto jest na trasie przejazdu to jest szansa, że kierowca po nas "wstąpi".

"Kalkulator kosztów przejazdu" pomoże nam w obliczeniu opłaty na jedną osobę, no chyba że wybierzemy opcję "za darmo".

Dla tych, którzy nie lubią często sprawdzać nowych ofert jest możliwość skorzystania z subksrypcji. Po prostu wpisujemy miasta, które nas interesują i jak się pojawi takie, wtedy otrzymamy powiadomienie.

W razie problemów jest dział "Pomoc", a w nim "Częste pytania". Radzimy także zapoznać się z działem "Bezpieczeństwo" w którym opisujemy jak je zwiększyć.

Wszelkie uwagi o naszej nowej usłudze można zgłaszać przez napisanie komentarza pod artykułem, lub na maila: komentarze[małpa]infolinia.org - zamiast [małpa] proszę wstawić @

Oceń artykuł
(głosów: 4, suma ocen: 19)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn