Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Problemy zadłuzenia - gdzie uzyskać pomoc w Wrexham

2009-09-23 22:28:58

Debt problems in Wrexham , fot. Debt problems in Wrexham


Gdzie zgłosić się by uzyskać darmową pomoc w sprawach zadłużenia?

 

Wrexham Citizens Advice Bureau (CAB)

Aby uzyskać pomoc dotyczącą problemu zadłużenia, pieniędzy i finansowów. CAB oferuje praktyczne, rzetelne, aktualne informacje na szeroki zakres tematów, w tym o świadczeniach , warunkach mieszkaniowych, kwestiach zatrudnienia, długów, porad konsumenta i kwestii prawnych. Odwiedź stronę CAB lub zadzwoń by telefonicznie umówić się na wizytę w lokalnym biurze.

 

Pon, wt, śr, pt: 9.30 - 14

Więcej informacji na temat CAB w okolicach powiatu Wrexham skontaktuj się z CAB w Wrexham

Citizens Advice Bureau
35 Grosvenor Road
Wrexham
LL11 1BT  

01978 364639

 

National Debtline (linia 0808 808 4000)

 

National Debtline  jest krajowym telefonem zaufania dla osób z problemami zadłużenia w Anglii, Walii i Szkocji. Usługi są bezpłatne, poufne i niezależne.

National Debtline ma na celu telefoniczną obsługę klienta, omówienie problemu zadłużenia i przedstawienie dostępnych opcji. Specjalistyczne porady, podawane przez telefon są dodatkowo uzupełnione pisemnymi materiałami, które są wysyłane za darmo. Jeśli spełnione zostaną pewne kryteria, National Debtline może, pomóc w stworzeniu tzw. Debt Management Plan - planu zarządzania długiem lub debt relief order - Planu redukcji zadłużenia za darmo.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 9- 21 i soboty 9.30 - 13

 

UWAGA!!! NATIONAL DEBTLINE korzysta z usług  tłumaczeniowych o nazwie Language Line, Tłumacze są dostępni przez całą dobę i można  się z nimi skontaktować w zaledwie kilka minut.

 

WCBC Welfare Rights

 

Wrexham Welfare Rights – LINIA PORAD URZĘDU MIASTA
Tel: 01978 298254

Poniedziałek - czwartek: 8.30 do 17.00
Piątek: 8.30am to 16.30

Welfare Rights Unit (WRU) to grupa pracowników urzędu miasta Wrexham, którzy mogą udziel porad  w sprawach świadczeń społecznych - zasiłki i tzw. benefity. Celem jest udzielanie pomocy dla ludności okręgu, w celu promowania szeroko pojętej idei integracji społecznej.

Aby skorzystać z usług Welfare Rights Office osoba musi spełniać pewne kryteria. Ogólnie rzecz biorąc klient musi mieć już wcześniejszy kontakt - korzystać z jakiejś formy pomocy socjalnej - na przykład uzyskiwać benefity. Każdy jednak, kto mieszka lub pracuje w Okręgu Wrexham może skorzystać z telefonicznej lini porad. Na stronie Okręgu Wrexham urzędnicy biura zapewniają „Staramy się odpowiedzieć na pytania w sposób jasny i zrozumiały w ciągu 24 godzin. Numer telefonu to (i wszystkie innezapytania) 01978 298254. Linie są otwarte poniedziałek - czwartek: 8.30 do 17,: Piątek 8.30 to 16.30.

 

 

 

Wrexham Jobcentre Plus

Porady i informacje dotyczących ofert pracy są dostępne są w Job Centre w JC można też uzyskać informacje  jak zgłosić podania o świadczenia społeczne – benefity.

Wrexham Jobcentre Plus
Ty Maelor
15 - 17 Grosvenor Road
Wrexham
LL11 1BW.

01978 316500
Textphone: 01978 316536

 


 

uk money

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (1)
stanstan
witam mam pytanie

jestem zatrudniony na stale w firmie obecnie od 5 miesiecy jestem na zwolnieniu lekarskim poniewaz na zwolnieniu dostaje nie pelne wynagrodzenie troche narobilem dlugow dodam jeszcze to ze w tym czasie otrzymalem mieszkanie z cansilu w stanie do generalnego remontu gdzie od nich otrzymalem talon na 80 funtow to wystarczylo mi na przedpokoj jesli jest ktos kto moglby mi doradzic pomoc bylbym bardzo wdzieczny zaznacze ze osoba ktora mi pozycza pieniadze na wszystko na zycie na oplaty juz sie upomina ze od maja chce zebym splacal prosze o kontakt moge podac meila jesli bedzie potrzeba
  • 2011-02-10 11:56:05
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn