Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Praca w Wrexham

2009-09-10 18:13:10

Praca w Wrexham , fot. Praca w Wrexham

Praca w Wrexham – ciekawe wyszukiwarki pracy

JobsWales.co.uk praca na terenie Wrexham okręg Clwyd

Misją tego portalu jest "być najbardziej pomocnym w poszukiwaniu pracy" w Walii, portal rozwija się w myśl tej zasady i jest aktualizowany tak, by ułatwić Tobie zadanie poszukiwania pracy. Redakcja JobsWales.co.uk wie, jak trudno jest gdy szukasz nowej pracy.

Caterer.com - link po anglielsku, okolice Wrexham


Caterer.com - link po polsku okolice Wrexham (TŁUMACZENIE AUTOMATYCZNE GOOGLE TRANSLATE)

 

Caterer.com jest jedna z największych witryn i wyszukiwarek pracy w Wielkiej Brytanii dla osób poszukujących pracy w hotelach, restauracjach, pubach / barach i w cateringu.

Disabled Workers Co-operative - portal z pracą przeznaczony dla osób niepełnosprawncyh

Disabled Workers Co-operative to doskonałe miejsce podtrzymujące zanikające tradycje rękodzielnictwa, które niemal zniknęło z naszego szybko zmieniającego się świata . Wielka baza pracowników niepełnosprawnych i pracy dla osób niepełnosprawnych. W bazie znajdziesz osoby, które oprócz tradycyjnego rękodzielnictwa posiadają też bogate umiejętności w takich nowoczesnych dziedzinach jak tworzenie stron internetowych, obsługa aplikacji komputerowych, komputerowe przepisywanie tekstów, czy usługi tłumaczeniowe.

 

All Housing Jobs.co.uk - Praca w sektorze mieszkalnictwa

Praca w szeroko pojętym sektorze mieszkalnictwa - cała Wielka Brytania, praca spółdzielniach mieszkaniowych i organizacjach non for profit zajmujących się wszelkimi aspektami mieszkalnictwa.

Capita Education Resourcing

Capita - to lider w zakresie rekrutacji w  sektorze edukacyjnyml. Portal ułatwia zatrudnienie tysiącom nauczycieli każdego roku.

Careerjet

Careerjet jest wyszukiwarką ofert pracy w Wielkiej Brytanii. Pozwala na jednorazowy przegląd wielu różnych portali  pracy. Portal oszczędza kłopotów wynikających z konieczności przechodzenia do każdego portalu indywidualnie.

Careerswales.com

Nowa wyszukiwarka dla osób w każdym wieku, źródło porad w kwestiach zatrudnienia w Wrexham i w całej WaliiInformacje zawarte na tej stronie są przydatna dla młodych ludzi, rodziców, dorosłych, pracodawców i przedstawicieli wielu zawodów. Strona również promuje wolne miejsca pracy dla młodych ludzi.

CareerMagazine

portal poświęcony jest dla tych, którzy chcą poprawić swoją karierę i chcą znaleźć nową pracę. Osoby poszukujące pracy po zarejestrowaniu się mogą załadować swoje CV.

CharityJob.co.uk

setki miejsc pracy w sektorze charytatywnym i w organizacjach wszelkiego rodzaju na terenie Wielkiej Brytanii.

Check4jobs.com

Check4Jobs.com - Szukaj pracy.

Company Explorers

Company Explorers - wszystkie sektory przemysłu, niezależne informacje na temat karier w najlepszych firmach w UK.Portal oferuje także porównanie danych na temat agencji rekrutacyjnych, aby pomóc osobom poszukującym pracy znaleźć najlepszą ścieżkę kariery.

CVposter.com

Aktywny sposób na wskoczenie na następny szczebel kariery.. Darmowe rozsyłanie CV do pracodawców w Wielkiej Brytanii i bezpośrednia rekrutacja pracowników.

 

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn