english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Poradnik

Co się ogląda nielegalnie?

2009-09-01 15:21:45

Firma badawcza Big Champagne opublikowała raport, który prezentuje, jakie filmy i programy telewizyjne były najczęściej nielegalnie pobierane z sieci torrentowych.

 

Najpopularniejszy wśród seriali okazał się „Heroes”, który został w tym roku ściągnięty 55 milionów razy. Drugie miejsce zajęli „Zagubieni”, z 51 milionami pobrań. W pierwszej dziesiątce najchętniej ściąganych seriali znalazły się m.in. takie tytuły, jak: „24”, „Skazany na śmierć”, „Dr House” oraz „Gotowe na wszystko”.

Najczęściej ściągane filmy to „Watchmen” – 17 milionów pobrań, oraz „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” – 13 milionów.

 

 

Interesujące jest to, że liczba pobrań filmów i seriali w ciągu ostatniego roku prawie się podwoiła. W przypadku muzyki nie zauważono tak dużego wzrostu. Dyrektor generalny Big Champagne, Eric Garland uważa, że wpływ na to ma fakt, że ta forma piractwa, o ile ktoś robi to od czasu do czasu, jest społecznie akceptowana.

 

Źródło: Digital Trends

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
Komentarze (0) Zaloguj sie lub zarejestruj aby dodać komentarz