Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Uwięzieni pod wodą na 6 godzin

2009-08-29 21:55:08

Chwilę grozy przeżyli pasażerowie pociągu w Eurotunelu. Ok. 500 wracających z urlopu osób na 6 godzin było uwięzionych, po tym jak pociąg uległ awarii.

W tunelu przestało działać oświetlenie, klimatyzacja, a temperatura osiągała ok. 30 stopni Celsujsza. Kilka osób wpadło w panikę, jedna miała atak astmy. Pasażerom kończyły się zapasy wody, toalety w tunelu przestały działać. Uczestnicy feralnej podróży skarżą się, że zostali pozostawieni sami sobie, nikt ich nie informował, co się stało.

 

Zanim na miejsce przybył inny skład, który usunął popsuty pociąg, w tunelu panował totalny komunikacyjny chaos,ruch w obu kierunkach był zablokowany. To spowodowało sporo opóźnień innych pociągów jadących z Francji do Wielkiej Brytanii.

Kierownictwo Eurotunelu przeprasza za kłopoty i zapewnia, że poszkodowanym zwróci koszty podróży. Tłumaczy się przy tym, że awaria była spowodowana problemami technicznymi, ale nikomu nic się nie stało.

Opracowanie: Polskie Radio Londyn

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn