Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Seks z 13 - latką

2009-08-15 11:35:55

, fot. Sex z 13 - latką

Czy zawsze masz pewność z kim sypiasz? Niektórzy mają z tym duży problem...

Jeden z nauczycieli w Bury (Manchester) zapomniał o wylegitymowaniu swojej partnerki, którą poznał przez internet, dziewczyna ponoć wyglądała na pełnoletnią ale niestety niedopatrzenie i zaniedbanie obowiązku potwierdzenia pełnoletności prawdopodobnie będzie kosztować Mr. Matthew bardzo drogo, tym bardziej, że przyznał się przed sądem do uprawiania seksu z 13 letnią dziewczyną zapoznaną w tym celu w internecie.


Prawdopodobnie o tym kto kogo uwiódł i oszukał zdecyduje sąd, bowiem 24 - letni Matthew Knott stanął już przed sądem gdzie przyznał się do kilkukrotnego obcowania seksualnego z dziewczyną ale kategorycznie odrzucił zarzuty gwałtu na nieletniej. Sędzia zwolnił oskarżonego po wpłaceniu kaucji.  Wyrok zostanie ogłoszony 30 września.

Póki co, nauczyciel tymczasowo stracił pracę w  Elton High school w Bury.

Myślę, że po tym wydarzeniu, zakładając oczywiście, że Mr. Matthew nie miał złych zamiarów wobec tej dziewczyny, będąc przekonanym o jej pełnoletności, sąd powinien zastanowić się nad ewentualnym znakowaniu niepełnoletnich dziewczyn, aby w przyszłości uchronić swoich dorosłych obywateli przed podobnymi sytuacjami. Skąd ta myśl? Wystarczy rozejrzeć się po ulicach...

Isnard

 


Oceń artykuł
(głosów: 6, suma ocen: 28)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn