Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Wybierasz się do szpitala- przeczytaj koniecznie!

2009-08-14 13:37:00

Prince Philip Hospital w LLanelli wprowadził nową zasadę dla pacjentów. Ponieważ higiena wykonywanych zabiegów, czesto wymaga usunięcia owłosienia- szpital apeluje , nie róbcie tego w domu. Dlaczego? Szpital zrobimy to dla was. Nowa polisa dotycząca higieny, wyklucza używanie standardowych maszynek do golenia, w zamian używane będą jednorazowe maszynki chirurgiczne.

   Do tej pory szpital używał do strzyżenia jednorazowych maszynek albo pacjenci sami strzygli się przed przyjęciem na oddział. Strzyżenie w domu być może jest bardziej komfortowe dla nas (pacjentów), jednak nie uchroni to przed wszelkimi podrażnieniami, zacięciami, co w skutkach może prowadzić do infekcji. Wprowadzenie nowych zasad, ma za zadanie, uchronić pacjentów przed wszelkimi zakażeniami, jakie mogą wdać się w czasie operacji.

- Dlatego przestajemy używać maszynek, a pacjentów prosimy aby nie robili tego w domu- mówi menadżer szpitala pani Sue Elcock. Pacjenci, którzy przed operacja będą musieli przejść usunięcie nadmiernego owłosienia będą poddani tej czynności w szpitalu za pomocą maszynek chirurgicznych- jednorazowych (coś na podobieństwo maszynek elektrycznych). Taki sposób jest bezpieczny dla pacjentów, nie powoduje podrażnień i nacięć naskórka. -Zmniejszenie powikłań chirurgicznych jest niezwykle ważnym obszarem naszej pracy i życia. Staramy się wprowadzać zmiany. Są one niewielkie, ale mogą stanowić dużą różnicę w bezpieczeństwie pacjentów- mówi Elcock.

 

na podst. LLanelli Star

polka

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn