Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Młodzież w Wrexham

2009-08-11 20:42:51

Young Wrexham to organizacja dla młodych osób w wieku 11 do 25 roku życia, którzy uczą się, studiują lub pracują w Wrexham. Young Wrexham prowadzi specjalne kluby dla młodych zwane również INFO shop.INFO shop to miejsce w Wrexham gdzie młodzi ludzie  mogą uzyskać pomoc i informacje.
Jeśli pracownicy INFO shop nie znają odpowiedzi na twoje problemy to na pewno pomogą ci znaleźć instytucję, która jest w stanie pomóc.
Pracownicy Info shop są mili i znają problemy młodych w stopniu pozwalającym negatywnie nie oceniać nawet najwrażliwszych spraw młodych ludzi.

W INFO shop znajdziesz informację na różne tematy:
 * 'Contact', a sexual health – porady na temat chorób przenoszonych drogą płciową oraz na temat bezpiecznego seksu, projekt jest prowadzony przez pracowników młodzieżowych, pielęgniarki oraz lekarzy.

 * Outside In Counselling Service – indywidualne wsparcie dla młodych w przypadkach, gdy sprawy wymknęły się spod kontroli i zmierzają w stronę depresji


* Second Voice Advocacy Service – wsparcie dla osób, które potrzebują pomocy w obronie praw i kiedy chcesz, aby ktoś pomógł reprezentować Cię w twoim imieniu.

Więcej na stronie INFO shop

Gdzie?

INFO
2 North Arcade
Chester Street
Wrexham
LL13 8BB
01978 358900
[email protected]

Confidentiality – czyli ochrona danych osobowych
Pracownicy INFO Shop zapewniają, że nie będą rozmawiać z nikim z zewnątrz na temat twoich problemów, z wyjątkiem sytuacji bardzo poważnych, gdy ktoś staje przed bardzo poważnym ryzykiem.
Zawsze możesz zapytać o kwestie ochrony danych osobowych jeżeli masz jakieś wątpliwości

Oceń artykuł
(głosów: 3, suma ocen: 11)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn