english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Pomóż w organizacji festiwalu Teranga

2009-07-06 09:48:20

 

JESTEŚ muzykiem, artystą lub masz jakiś talent, którym chciałbyś się pochwalić lokalnej społeczności w Torbay? Już po raz trzeci grupa Imagine organizuje festiwal Teranga, celebrujący zróżnicowanie kulturowe w naszym regionie.  Festiwal odbędzie się 23 sierpnia w Oldway Mansion w Paignton.

Teranga w języku Woolof, którym komunikuje się jedno z plemion somalijskich, znaczy ‚gościnność‘.  Festiwal, poza grupą Imagine, wspierają Torbay Council i Torbay Care Trust. Polska społeczność już po raz kolejny bierze udział w przygotowaniach do festiwalu, podczas imprezy będzie stoisko z polskim jedzeniem a także zabawy dla dzieci i malowanie twarzy. 

 

Radna Louisa Aiton zaprasza wszsystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w organizacji imprezy: „Prosimy wszystkich o kontakt, zarówno tych, którzy chcieliby zaprezentować swój talent lub pomóc w organizacji imprezy.“

 

Jeżeli chcesz wspomóc Terangę, skontaktuj się z: Valeriną Brookes , Lorrie Layne: 07771 806870 lub email , Susanne Lang: 01803 207079 lub email

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn