english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Zakończenie roku szkolnego w Polskiej Szkole Sobotniej w Exeter

2009-07-05 16:17:38

Pierwszą Polską Szkołę Sobotnią w Exeter uważam za otwartą.
                  Te słowa zostały wypowiedziane  w języku polskim i angielskim 17.01.2009 na otwarciu naszej szkoły przez Prezeskę Polskiej Macierzy Szkolnej w Londynie p .Aleksandrę Podhorodecką. Od tego czasu minęło już pięć miesięcy i pierwszy semestr nauki, i nie tylko, mamy już za sobą.

 

27 czerwca 2009 roku nastąpiło uroczyste rozdanie dyplomów i certyfikatów ukończenia pierwszego semestru przez naszych uczniów.
Jak zawsze ,było to wspólne sympatyczne spotkanie naszych uczniów, rodziców i nauczycieli. Po części oficjalnej miło spędziliśmy czas na pogaduszkach przy przepysznym polskim placku, upieczonym przez Kasię i Rafała Topolskich. Jak zapewniał Rafał ,placek jest tak smaczny ponieważ dodał do niego troszkę siebie.
W czasie spotkania wszyscy uczestnicy mogli się zapoznać z wystawą naszych dokonań w minionym semestrze. A na zakończenie uwiecznić się na pamiątkowej fotografii.

Dyrekcja Polskiej Szkoły Sobotniej w Exeter pragnie podziękować wszystkim rodzicom za współpracę, nauczycielom za ciężką pracę a uczniom za wspólnie spędzony czas w czasie nauki i zabawy.
Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym, pełnym niespodzianek.

Jadwiga Mucha
Wanda Dąbrowska
Mariusz AdametzExeter 27.06.2009

Oceń artykuł
(głosów: 3, suma ocen: 8)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (1)
Polską tradycje trzeba podtrzymywać. Świetna zabawa i nauka w jednym.
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn