english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Logo: Infolinia.org Zapytaj eksperta mapa galeria galeria czat Forum

Poradnik

Aktywiści lokatorscy zajęli dom parlamentarzystów

2009-06-29 16:44:59

Grupa aktywistów lokatorskich zajęła dom parlamentarzystów Anne i Alan'a Keene. Małżonkowie są parlamentarzystami z Partii Pracy i są znani jako "Pan i Pani Wydatki" ponieważ wykorzystali publiczne pieniądze na swoje prywatne wydatki. Małżeństwo znalazło się w centrum skandalu, kiedy wyszło na jaw, że wydali publiczne pieniądze, aby spłacić hipotekę za swoje dwa domy i zrobić remont.

Podczas spotkania mieszkańców Hounslow dwa dni temu, ktoś powiedział, gdzie stoi jeden z ich domów. Dom stoi pusty od ponad roku. Aktywiści postanowili go zająć. Aktywiści tłumaczyli, że ponad 10 tys. osób czeka na subsydiowane mieszkanie tylko w Hounslow, a politycy wydają pieniądze podatników na utrzymanie pustego domu.

 

Aktywiści twierdzą, że wszyscy ludzie, którzy tego potrzebują powinni zająć pustostany.

Także stwierdzili, że ponieważ Anne Keene głosowała za wojną w Iraku, mają nadzieję, że tam w domu niedługo będą mogli zamieszkać uchodźcy z Iraku.

cia.bzzz.net

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
Komentarze (0) Zaloguj sie lub zarejestruj aby dodać komentarz