english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Klub rodzinny w Bristolu

2009-06-23 20:58:25

Od Października 2007 istnieje KLUB RODZINNY (w przychodni Wellspring na Redfield/Barton Hill).

Założycielką jest pani Magdalena Kowalik-Malcolm.
Jest to miejsce w którym dorośli mają możliwość spotkania, rozmowy, wymiany spostrzeżeń i informacji , a dzieci mają możliwość zabawy i przyjemnego spędzenia czasu w gronie rówieśników.

Klub stworzony został przede wszystkim z myślą o rodzinach z Europy Środkowo-Wschodniej. Większość członków to jak na razie polskie rodziny. Obowiązuje dobrowolna składka £1, która jest w całości wydawana na potrzeby klubu i jego członków.
Ideą klubu jest stworzenie przyjaznej atmosfery oraz by każdy czuł się jak „u siebie”. Jak do tej pory udaje się to w 100%.
Ludzie zawierają przyjaźnie i często spędzają razem wolny czas, także poza klubem. Dzięki temu poczucie bycia we wspólnocie jest bardzo silne.
Do osiągnięć KLUBU niezaprzeczalnie należy zorganizowanie zbiórki prezentów świątecznych dla dzieci od wiernych jednego z kościołów anglikańskich.
Co dwa tygodnie klub odwiedza pielęgniarka (health visitor) z która można przedyskutować wszelkie problemy dotyczące zdrowia pociech. Do gości należą także przedstawiciele różnych organizacji którzy omawiają zakres swojej działalności, oferowanych usług i pomocy.
Bariera językowa nie istnieje ponieważ pani Magdalena służy pomocą jako tłumacz.

Spotkania odbywają się w każdy wtorek o godzinie 13, w pokoju numer 15,
Wellspring Healthy Living Centre,
Beam Street,
Barton Hill,

Bristol.
Telefon kontaktowy: 0117 955 7443.

Serdecznie zapraszamy!!!

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (1)
Cotygodniowe spotkania dla dzieci, rodzicow i opiekunow odbywaja sie teraz w Family Play Centre, Barton Hill Settlement, 43 Ducie Road, Barton Hill, Bristol BS5 0AX.

Spotykamy sie tam w srody, w godzinach od 13 do 15! Skladka wynosi £1

W Klubie Rodzinnym dzieci maja mozliwosc wspolnej zabawy, z muzyka i spiewem wlacznie. Dorosli moga podzielic sie wiedza, zawrzec przyjaznie i przez chwile zapomniec o codziennosci. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Kontakt: Magda 0117 955 7443, [email protected]

Family Club designed especially for families from Eastern Europe.Weekly meetings every Wednesday at 1-3pm at the Barton Hill Settlement. Contact Magda for more info. Everybody welcome.
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn