english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Bath Christmas Market

2009-06-23 20:25:55

Każdego roku urocze miejsce między Opactwem Bath i rzymskimi łaźniami – Roman Bath zamieniają się w raj dla amatorów świątecznych zakupów – Bath Christmas Market.   W samym sercu głownego obszaru handlowego 123 tradycyjne drewniane stoiska ozdabiają ulice Bath.

Każde z nich oferujące wyjątkowe, nietypowe ręcznej roboty upominki, dekoracje świąteczne oraz artykuły spożywcze – wszystko co jest potrzebne do idealnych Świąt Bożego Narodzenia.

 Bath Christmas Market jest wspaniałym wydarzeniem, wprowadzającym w świąteczny nastrój, przy akompaniamencie chórów śpiewających kolendy, przepływającym między stoiskami, kolorowymi dekoracjami oświetlającymi ulice oraz aromatem grzanego wina i cynamonu unoszącego się w powietrzu.

W czasie trwającego jarmarku, odbywa się wiele imprez i występów artystycznych, dokładny program można ściągnąc ze strony www.bathchristmasmarket.co.uk

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn