Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Organiczne produkty z Riverford Box Scheme

2009-06-23 15:10:30

Tęsknota za jablkiem, marchewką czy ogórkiem smakującymi tak jak powinny, w UK jest rzeczą normalna. Świeże i pachnące, w Polsce dostępne na każdym targu... tutaj  są w prawie nieosiągalne. Jeśli macie dosyć oklaplych warzyw i owoców z supermarketów, które niedość że pochodzą z niewiadomego źródla to jeszcze w smaku są nienajlepsze i nie ma w nich witamin,  powinniście skorzystać z Box Scheme i wzbogacić swoją dietę organicznymi produktami prosto z farmy.

Guy Watson zacząl uprawę warzyw i owoców na malej 3 akrowej farmie w Staverton, South Devon w 1985 roku. Zaopatrywal lokalne sklepy w swoje produkty. Po jakims czasie zarazil swoim pomyslem kilkanaście innych rodzin mieszkających w pobliżu. Obecnie Rivervord Organic Vegetables Limited  zasiegiem swoich dostaw pokrywa prawie calą poludniową Anglię.
Co jest w box-ie ?Możemy wybierać z kilku rodzajów box-ów, które zawierają owoce i warzywa !!! tylko takie, które rosną i dojrzewają o danej porze roku ( zazwyczaj zebrane poprzedniego dnia).... nie znajdziemy tam woskowanych w Kolumbii amerykańskich blyszczących jablek.
Zawartość box-ów zmienia się co tydzień w zależności od tego jakie owoce i warzywa są dostępne. Tutaj możecie sprawdzić zawartość box-u dostępnego w tym tygodniu.
W ofercie Riverford Box Scheme są także produkty mleczne, mięsne,  jajka czekolada soki i wiele innych.  Zamówienie można skladać telefonicznie lub przez internet (platność kartą kredytową) a wszystkie zamówione produkty zostaną dostarczone pod drzwi naszego domu (w wielu rejonach jest to dostawa bezplatna). Jeśli platności kartą nie są akurat dostępne w regionie w którym mieszkacie, zaplacić można przy odbiorze gotówką lub czekiem za miesiąc z góry (4 boxy).
 

Riverford Organic Vegetables Limited Wash Barn, Buckfastleigh, Devon,
TQ11-0LD Local Call: 0845 600 2311 www: http://www.riverford.co.uk

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 1)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn