Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Sprawcy gwałtu aresztowani

2009-06-18 11:08:44

 

SPRAWCY ZOSTALI ZATRZYMANI

źródło: BBC Leeds

W środę w nocy z 17 na 18.06 policjanci aresztowali dwóch podejrzanych o dokonanie gwałtu, okazali się nimi dwaj mieszkańcy Bradford, 16 letni chłopiec i 20 letni mężczyzna, obecnie są przesłuchiwani przez detektywów.

 

W niedzielne popołudnie 14.06 na terenie Middleton Woods (Ilkley) dokonano gwałtu na 14 letniej dziewczynie przez dwóch napastników.
Dziewczyna wyszła na spacer ze swoim psem nieopodal rodzinnych pikników, często uczęszczanym terenem nad rzeką Wharfe. Podejrzani byli widziani wcześniej na ulicy New Brook Street gdzie wcześniej zaczepiali słownie przechodzące dziewczyny.
Jeden z nich miał 6in 5ft wzrostu, koloru białego, z charakterystyczną fryzurą na mohikanina, drugi z nich to czarnoskóry mężczyzna, wzrost 6in 5ft obydwaj w wieku około 19 lat, mówiący z akcentem Yorkshire. Prowadzący sprawę detektywi stwierdzili, iż widziani mężczyźni mogli pójść za dziewczyną do drzew gdzie ją pózniej zaatakowali.
Policja twierdzi że przestępcy zachowali się bardzo zuchwale, ponieważ w niedzielne popołudnie na tym właśnie terenie jest szereg rodzinnych pikników, spacerowiczów  i ludzi pływających na łodziach.
Jak mówi rzecznik policji: "Dziewczyna doznała zrozumiałego urazu psychicznego i jest po opieką rodziny oraz wyjątkowo wykfalifikowanych urzędników....,"Chciałabym przypomnieć wszystkim że ta okolica jest niezwykle bezpiecznym miejscem, zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci, a tego typu przestępstwa zdarzają się niezwykle rzadko"

rep. Isnard

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn