Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Oxford [zmień miasto]

Oxford -> Nagie zdjęcia studentów

Nagie zdjęcia studentów

2009-06-10 23:41:00

Studenci z uniwersytetu w Oxfordzie pozują do zdjęć w kalendarzu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby to był zwykły kalendarz. Na pierwszy rzut oka zdjęcia przedstawiają sceny z uniwersytetu. Tymczasem studenci występują na nich zupełnie nago.

Zdjęcia są ładne, ciekawe i dobrze skomponowane. Młodzi ludzie czytają książki w bibliotece, siedzą w sali wykładowej, a po zajęciach delektują się drinkiem w pubie, pływają łódką pilnie się ucząc czy grają na scenie w kwartecie smyczkowym. Drinki serwuje jednak rozebrany kelner, uczennice w stroju Ewy studiują literaturę, a wirtuozi uczelniani skrywają nagość za altówką.

Reklama ogólnosieciowa

Tomy Szekspira, kufle piwa i krągłe kształty wiolonczeli są jedynymi "strojami", w których występują postaci ze zdjęć. 

W akcji wzięło udział 60 studentów. Dochód ze sprzedaży w całości zostanie przekazany organizacjom charytatywnym, które pomagają krajom trzeciego świata. Pikantny kalendarz wstrząsnął nieco czcigodną instytucją, w której wykształciło się 25 brytyjskich premierów. Sami studenci są ze swojego wyczynu zadowoleni. Jak mówią - dla słusznej sprawy rozbiorą się ponownie.

zrodlo informacji: INTERIA.PL
Zdjęcie ze strony dailymail.co.uk

 

Oceń artykuł
(głosów: 3, średnia ocena: 2.3)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn

Reklama ogólnosieciowa

Poradnik

Witaj w Infolinia.org

portalu społecznościowym łączącym wszystkich Polaków - tych na emigracji i tych w kraju. Nasz serwis to sieć ponad 100 stron o miastach w Wielkiej Brytanii lista

Twój panel administracyjny pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób dotrzeć do każdego miejsca w naszym serwisie, poświęć chwilę i zapoznaj się z możliwościami, które dla ciebie stworzyliśmy, abyś nie przegapił niczego ważnego.

ok