Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

ASDA rekrutuje

2009-06-02 04:09:55

Asda rozpoczęła rekrutację do nowo wybudowanego marketu w Keighley

W ubiegłym roku jedna z największych sieci marketów na wyspach - ASDA, rozpoczęła budowę od podstaw nowego marketu w Keighley, na terenie po wyburzonych magazynach PBL.

Sklep zostanie oddany do użytku tego lata. Lokalne Job Centre na wniosek Asda Reqruitment rozpoczęło rozdawanie aplikacji dla bezrobotnych z podległego mu terenu. W marcu wręczono za pośrednictwem poczty i osobiście, wszystkim zdolnym do pracy i zarejestrowanym bezrobotnym setki aplikacji. Po kilku tygodniach, podczas wstepnej selekcji na podstawie zebranych informacji w aplikacjach, wyłoniono grupę osób wstępnie kwalifikujących się do pracy.

Od kilku dni rozpoczął się kolejny etap - spotkania i rozmowy kwalifikacyjne, które wciąż trwają. Nieoficjalnie wiadomo, że wśród kandydatów do pracy jest spora grupa bezrobotnych Polaków.

Dla nich to utworzyliśmy specjalny temat na forum lokalnym aby mogli wspólnie wymieniać się informacjami, podczas procesu rekrutacji oraz po, już jako pracownicy ASDA.

Wszystkim życzymy powodzenia i czekamy na polską obsługę w markecie w Keighley.

Oceń artykuł
(głosów: 3, suma ocen: 9)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn