english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Nowy serwis Keighley

2009-05-19 22:18:34

Witam wszystkich na nowej stronie w Keighley.

Zakończył się już proces przenoszenia danych ze starego serwisu na nowy. Niektóre informacje ze względu na ich wiek, zostały pominięte.

 

Większość użytkowników zarejestrowanych w starym serwisie zachowała swoje loginy i są one zarejestrowane w nowym serwisie. Logowanie jednak będzie możliwe dopiero po skorzystaniu z opcji "przypomnienie hasła" w panelu logowania i uzyskaniu nowego hasła na skrzynkę email. Ze względu na przyłączenie się kilkutysięcznej grupy użytkowników do forum, niektóre loginy zostały zmienione lub odrzucone przez system, tych użytkowników serdecznie przepraszam za utrudnienia jednocześnie prosząc o ponowną rejestrację w Serwisie Keighley.

Po tak skomplikowanej przeprowadzce, mogą wystąpić utrudnienia, błędy i komplikacje związane z korzystaniem z serwisu. Jeżeli ktokolwiek z was spotka się z jakimikolwiek utrudnieniami, błędami itp. proszę o przekazanie raportu o błędzie do administratora strony, dołączając do wiadomości swój login (jeżeli jest) oraz dokładny opis problemu na FORMULARZ KONTAKTOWY.

Zapraszam do spędzenia dłuższego czasu z naszym serwisem i dokładnego zapoznania się z jego możliwościami a jest ich sporo. Każdy znajdzie coś dla siebie:

- wiadomości lokalne

- newsy z UK oraz z Polski

- ogłoszenia

- galeria

- forum

- nowy czat

- porady ekspertów

- katalog firm

- poradniki

- oferty pracy z UK

- oraz nowość w sieci Serwis Klany (więcej szczegółów na stronie głównej)

Nieprzerwanie od początku istnienia Serwisu Keighley, zapraszam WSZYSTKICH do brania czynnego udziału na FORUM oraz do przekazywania informacji, które chcielibyście umieścić w serwisie na dowolny temat. Tylko wspólne informowanie siebie nawzajem, pomoże nam lepiej się zadomowić, ustrzec się różnych niebezpieczeństw lub toksycznych znajomych (np. MT), mile spędzić urlop lub wolny dzień, poznać ciekawe osoby, zrobić dobre zakupy itp.

Dla zainteresowanych i chętnych odwiedzinami starego serwisu informuję, że stary serwis jest dostępny w wersji nieaktualizowanej TUTAJ

Zapraszam i pozdrawiam

Administrator

 

Oceń artykuł
(głosów: 3, suma ocen: 11)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (1)
:brawoo:
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn