english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Logo: Infolinia.org Zapytaj eksperta mapa galeria galeria czat Forum

Poradnik

Polak skazany za wynajęcie prostytutki dla 14- letniego syna

2009-05-18 12:42:10

Na karę 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na rok skazał w piątek angielski sąd Polaka, który chciał swemu 14-letniemu synowi zafundować w ramach prezentu prostytutkę- czytamy w onet.pl.

Mężczyzna, którego nazwiska nie ujawniono, pod koniec lipca pojechał z synem samochodem do dzielnicy "czerwonych latarni" w Nottingham i pozwolił mu wybrać jedną z kobiet na ulicy. Rzekoma prostytutka okazała się jednak policjantką pracującą pod przykryciem.

42-latek przyznał się do zarzutu nakłaniania kobiety do uprawiania seksu z dzieckiem. Sąd uznał jednak, że oskarżony nie chciał skrzywdzić syna i wymierzył mu karę w zawieszeniu. Uznał też, że chłopiec nadal będzie mieszkał z ojcem.

 


- Ma pan obowiązek troski o syna, czyli czuwania nad jego moralnością, a nie, jak mógł pan pomyśleć - wprowadzania go w sprawy seksu przy pomocy prostytutki - przestrzegł sędzia Jonathan Teare.

onet.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
Komentarze (0)Dodaj komentarz