english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Polska autorka spotyka burmistrza Londynu

2009-04-28 21:00:46

Regularnie goszcząca na antenie Radia ORLA Beata Korabiowska spotkała się z burmistrzem Londynu Borisem Johnsonem na targach książki, które odbyły się w zeszłym tygodniu w dzielnicy Earls Court.

Johnson wziął udział w spotkaniu w sali konferencyjnej 22 kwietnia, poprzedzającym 3-dniowe Międzynarodowe Targi Książki w Londynie w dzielnicy Earls Court. Beata znalazła się wśród nielicznych, którzy po spotkaniu mieli okazję porozmawiać z burmistrzem. Mówił on o tym, jak ważna dla małych dzieci jest umiejętność czytania i pisania a także o znaczeniu rymów w poezji.


Beata zaprezentowała mu swoją, wystawioną na tegorocznych targach książkę, zatytułowaną "A Zest For Life". Książka ta to zbiór poezji na temat życiowych wzlotów i upadków. Po obejrzeniu tomiku Johnson pochwalił Beatę, po czym z uśmiechem powiedział: - Domyślam się, że mogę ją zatrzymać? - Oczywiście, mam nadzieję, że czytanie jej sprawi Panu dużo przyjemności przytaknęła Beata.

I tak książka znalazła się w posiadaniu burmistrza. Ten radosny moment uwiecznia zdjęcie, które Beata przysłała do Radia ORLA.

Beata - wydawca, autorka a także malarka i fotografka, będzie podpisywać swoją książkę w ośrodku Spring Health Leisure Club w dzielnicy Richmond 29 kwietnia od 10.00 do 14.00. Wszelkie wpływy powędrują do hospicjum Princess Alice Hospice.

Agnieszka Romanik
Radio Orla

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
Komentarze (0) Zaloguj sie lub zarejestruj aby dodać komentarz