english version english version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

PiS znowu atakuje PO

2009-04-17 12:14:05

Najnowszy spot reklamowy PiS, wytyka wszystkie błędy Platformy. Politycy PO twierdzą, że PiS wreszcie ujawnił swój prawdziwy charakter.


Ostra walka przed kampanią wyborczą właśnie się rozpoczęła. PiS przygotował kolejną reklamę dla swojej partii. Różni się jednak od poprzedniej, która podkreślała przede wszystkim, że PiS to przyjazna i konkretna w działaniu partia. Teraz na ekranie pojawiają się między innymi Donald Tusk, Grzegorz Schetyna, Tomasz Misiak oraz Hanna Gronkiewicz - Waltz . W zestawieniu z nimi możemy zobaczyć także rozżalonych pracowników stoczni i ludzi walczących o paczki z żywnością. W spocie pojawia się również uśmiechnięta buzia z logo PO, która pokazuje język.  Hasło spotu brzmi: „By żyło się lepiej. Kolegom”.

 „To powrót do normalności PiS, polityka miłości zbankrutowała, bo PiS jest negatywnie nastawiony do wszystkich, zwłaszcza do nas. To poprzedni spot był nieprawdziwy - ten z ekspertami, analizami, sukcesami, itp. Najnowszy spot to prawdziwa twarz PiS - z zaciśniętymi ustami” - skomentował w Pierwszym Programie Polskiego Radia Grzegorz Schetyna.

Autor: Kinga Marciniak
e-polityka.pl

Oceń artykuł
(głosów: 4, suma ocen: 8)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n