english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Logo: Infolinia.org Zapytaj eksperta mapa galeria galeria czat Forum

Poradnik

Internet Explorer 8 już dziś

2009-03-19 14:35:30

Microsoft zapowiada na dzisiaj premierę najnowszej wersji swojej przeglądarki internetowej.

Aplikację Internet Explorer 8 będzie można pobrać ze strony producenta już o godzinie 17 polskiego czasu. Przeglądarka będzie dostępna w 25 wersjach językowych z przeznaczeniem dla Windows XP i Windows Vista. Dla użytkowników tych systemów program ten będzie darmowy.

"Klienci jasno dali do zrozumienia czego chcą w nowej przeglądarce - bezpieczeństwa, prędkości i większej prostoty użycia" - mówił Steve Ballmer, CEO Microsoftu -  "Z Internet Explorerem 8 dostarczamy przeglądarkę, która daje ludziom potrzebne informacje, jest szybka i zapewnia ochronę jakiej nie daje żadna inna przeglądarka."

Microsoft zapewnia, że jest to produkt szybszy od konkurencyjnych przeglądarek. Przeprowadził nawet własne testy, aby tę tezę udowodnić, ale do metodologii można mieć poważne zastrzeżenia.


A jaka jest rzeczywistość? O tym, czy gigant z Redmond dobrze wykorzystał zaangażowanie użytkowników testujących publiczne wersje beta, przekonać będziemy się mogli już za parę godzin.


Źródło: Microsoft

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
Komentarze (0) Zaloguj sie lub zarejestruj aby dodać komentarz