english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Słowniki i tłumaczenia internetowe

2009-03-13 20:34:20

Jest wiele internetowych słowników działających w trybie online (polsko-angielski i angielsko-polski). Szczególnie polecamy doskonały serwis internetowy www.Leksyka.pl, który oferuje ponad 300 tys. pojedynczych haseł jak również całych zwrotów. Dodatkowo, jest tam Forum na którym można poprosić o pomoc z kłopotliwym hasłem. Również, co istotne, znajduje się tam tzw. Leksyka Translator, który pomaga tłumaczyć całe strony internetowe!

Bezpłatnie Leksyka udostępnia tylko podstawowe słownictwo - do skorzystania z pełnych zasobów wymagane jest wykupienie abonamentu, jednak jest to wydatek raczej symboliczny (aktualne ceny na stronach Leksyki), a korzyści płynące z używania Leksyki on-line są przeogromne. Pierwszego dnia każdego miesiąca można darmowo korzystać z pełnych zasobów Leksyki - można wówczas sprawdzić jak bogata jest baza danych.

Jeżeli chodzi o tlumaczenie stron lub wyrazów w wielu innych językach, nie tylko angielski to polecamy translator.google.pl

Istnieje oczywiście wiele innych serwisów internetowych. Oto skróty do niektórych z nich:

  • slowniki.onet.pl

 

  • www.ling.pl

 

  • www.translate.pl

 

  • www.dict.pl

 

  • www.sadurski.com/sadurski/www/biznes/tlumacz.htm

Oceń artykuł
(głosów: 2, suma ocen: 10)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn