english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Jakie są Twoje doświadczenia w Walii?

2009-03-10 09:16:26

Jak oceniasz pobyt w Walii? Jakie masz odczucia na temat walijskiej społeczności? Jakie masz doświadczenia językowe? Jakie są Twoje odczucia odnośnie dwujęzyczności tego kraju?

W ramach projektu LINEE staramy się odpowiedzieć na te pytania.

Projekt LINEE  (Language in a Network of European Excellence) jest częścią Szóstego Ramowego Programu Unii Europejskiej. Zajmuje się zagadnieniem wielojęzyczności w Europie.
W jednej z części projektu staramy się odpowiedzieć na pytanie, jaki wpływ na kształtowanie polityki językowej, umożliwianie nauki języka, zagadnienie wielojęzyczności, etc. ma migracja w krajach europejskich. Interesuje nas, jak ta sytuacja wygląda z perspektywy Polaków mieszkających w dwujęzycznej Walii. Chodzi tu zarówno o ogólne doświadczenia Polaków związane z pobytem w Walii, doświadczenia w kontakcie ze społecznością walijską, odczucia na temat życia prowadzonego w Walii, jak również o odczucia i doświadczenia związane z językiem.

W dniach 11-15.03.2009 chcielibyśmy się spotkać z Polakami mieszkającymi w Cardiff i okolicach. Bylibyśmy wdzięczni, jeśli ktoś z Państwa zgodziłby się poświęcić nam swój czas na krótką rozmowę.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o krótką informację drogą mailową: [email protected]

Informacje na temat projektu znajdą Państwo na stronie: www.linee.info

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 3)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn