english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Logo: Infolinia.org Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum

Poradnik

Poparzył kwasem siarkowym 4 osoby, w tym dziecko

2009-03-02 11:53:46

Pijany 38-latek poparzył w Gdańsku kwasem siarkowym cztery osoby, w tym 9-miesięczne dziecko. Mężczyzna został już aresztowany na trzy miesiace - dowiedziała się Wirtualna Polska.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem. Do tramwaju nr 13 wsiadł mężczyzna. W pewnej chwili wyjął strzykawkę i oblał kilka osób zawartą w niej cieczą. Okazało się, że w strzykawce znajdował się kwas siarkowy. Cztery osoby - w tym matka z 9-miesięcznym dzieckiem - doznały poparzeń I i II stopnia kończyn i twarzy. Wszyscy trafili do szpitala - poinformowała Wirtualną Polskę rzeczniczka gdańskiej policji Magdalena Michalewska.

Kilka godzin po ataku mężczyzna został zatrzymany na klatce jednego z bloków. Był pijany i agresywny, zaatakował policjantów nożem. Jeden z nich doznał obrażeń ręki.

Mężczyzna nie był wcześniej karany. Po wytrzeźwieniu tłumaczył, iż miał porachunki z jednym z oblanych kwasem mężczyzn. Spotkał go w tramwaju przez przypadek. Na razie nie wiadomo, skąd miał strzykawkę ze żrącą substancją. Teraz jego sprawę bada prokuratura.


wp.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
Komentarze (0)Dodaj komentarz