english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Małysz: Okobe trzeba normalnie udusić

2009-03-02 11:34:45

Traktowana dotychczas mało poważnie polska drużyna skoczków była o krok od sprawienia sensacji pod czas MŚ w Libercu. Gdyby nie fenomenalny lot 38-letniego Takanobu Okabe, który zapewnił Japończykom brązowy medal, to Polacy staliby na najniższym stopniu podium - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

- Tego Okabe trzeba normalnie udusić - żartował Adam Małysz, który tym razem okazał się jednym z najsłabszych z czwórki naszych reprezentantów. Liderem stał się nieoczekiwanie Stefan Hula. Skaczący jako trzeci, dzięki odległości 127 m wygrał swoją serię i wyprowadził nas na drugie miejsce.

- Za to, co zrobił w obu skokach, Stefanowi Huli należą się wielkie gratulacje. Zazwyczaj po jednej fantastycznej próbie ciężko powtórzyć ją w drugiej serii. Stefan udowodnił, że to potrafi i skoczył wyśmienicie i stwierdził Małysz.

 


Po kiepskim początku sezonu i wielu rozczarowaniach powody do dumy miał wreszcie trener kadry Łukasz Kruczek. - Nie udało się teraz, są następne zawody. Te najważniejsze dopiero przed nami - powiedział przypominając o przyszłorocznych zimowych igrzyskach olimpijskich.

Więcej w Przeglądzie Sportowym
wp.pl

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn