Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

STRZELEC - Jacy są nasi partnerzy?

2009-02-27 23:28:54

STRZELEC     (22 listopada - 20 grudnia)

 

ŻONA ZE ZNAKU STRZELECA

Większość panien z Strzelca to dziewczyny ładne, reprezentacyjne i atrakcyjne. Jedną z zasadniczych wad jest to, że nie przychodzi im łatwo dostosowanie się do partnera. Mąż pani Łuczniczki musi być spokojny, wyrozumiały i ustępliwy. Wtedy Strzelec będzie dla niego wspaniałą towarzyszką życia. Zaś mąż będzie nią tak zaabsorbowany, że mu nie starczy czasu na jakieś pozamałżeńskie znajomości.

Strzelec ma szerokie zainteresowania, chętnie porusza w towarzystwie tysiące tematów, ale na ogół powierzchownie. Zmartwień sercowych żona ze Strzelca nie potrafi dusić w sobie. Lubi opowiadać o nich przygodnym słuchaczom. Nim napotka odpowiedniego dla siebie partnera, upłynie czasem dużo wody w rzece. Jest bowiem wymagająca i przebiera wśród kandydatów; lekkoduchy i typy niepoważne nie mają u niej szans. Łuczniczka lubi też sięgać wysoko. Rozgląda się wśród ludzi na stanowiskach, z tytułami, mundurem oraz... doświadczeniem. Pragnie bowiem błyszczeć i wzbudzać zainteresowanie u boku męża, który już do czegoś w życiu doszedł.

Trzeba dodać, że panie Strzelec rozwodzą się stosunkowo łatwo. W kolejności swych astralnych sióstr stoją na trzecim miejscu (statystycznie).

Strzelec to typ szczery, otwarty. Często nie liczy się ze słowami i mówi to co myśli. Bije od niej swoboda i radość życia. Do jej najważniejszych cech charakteru należą: uczciwość i prostolinijność. Jej opinię często natomiast psują pozory. Winne temu jest niczym nieskrępowane postępowanie pani Strzelec.

Najodpowiedniejszymi partnerami dla Łuczniczki są: BARAN, LEW, WODNIK i WAGA. Baran ze względu na .podobne temperamenty, usposobienie, radość życia, pewną beztroskę i aktywność. Chociaż nieraz padają ostre słowa, burze mijają szybko. Lew także nadaje się na partnera dla Łuczniczki. Szczerość i otwartość dominują u obojga, a poza tym: rozmach życiowy, podobne temperamenty, towarzyskość, wesołość i pełny optymizm. Wodnik jako znak przeciwstawny często także harmonizuje z Łuczniczką. Również i Waga bywa odpowiednim partnerem pani Strzelec. Oboje cechuje bowiem pewna wytworność, bywają ambitni, nie małostkowi i lubiani w towarzystwie.

MĄŻ ZE ZNAKU STRZELCA

Do panów z tego znaku chciałoby się czasem powiedzieć: patrz gdzie idziesz, bo zajdziesz tam gdzie patrzysz. Większość z nich bowiem idzie przez życie z głową pełną fantastycznych koncepcji, bujając w obłokach. Tę cechę mają Strzelcy nawet w starszym wieku. Ciekawostką jest fakt, że panowie ci to szczęściarze. Bogowie chyba tylko wiedzą dlaczego tak jest i dlaczego los tak często ich wspiera; jest to jednak rzecz bezsporna. Ich "patrzenie w obłoki" bywa uzasadnione i często, o dziwo, daje dobre rezultaty.

Tajemnica harmonijnego współżycia z panem Strzelcem wynika z jego przyjaznego stosunku do całego świata. Także wśród kobiet miewa Strzelec liczne platoniczne sympatie. Jego jowialność nakazuje mu rozmawiać serdecznie i poufale zarówno ze starszą panią w kiosku "Ruchu", jak i z mleczarką lub sprzątaczką w jego klatce schodowej. To jednak sprawa mało ważna i nieszkodliwa. Niewielu Strzelców posiada ściśle intelektualne zainteresowania, ale w stosunku do swej partnerki stawiają oni raczej wysokie wymagania. I o tym też należy pamiętać. Trzeba też wiedzieć, że Strzelcy są bardzo ruchliwi i towarzyscy. Pod tym względem trzeba im dotrzymać kroku.

Rzadko który Strzelec przywiązuje wagę do kontaktów towarzyskich ze swoją lub żony rodziną. Swobodne postępowanie Strzelca bywa wielokrotnie powodem złośliwych plotek. Reaguje on na nie wzruszeniem ramion. Typ ten nie ma nic wspólnego z zasadą: z kwiatka na kwiatek.

Strzelec ceni sobie możliwość mówienia wprost tego co myśli. Trzeba się więc do tego przyzwyczaić. Czasem zdarzy mu się popełnić jakieś głupstwo, gdyż jest impulsywny. Nieważne to jednak wobec faktu, że typ ten potrafi kochać szczerze. A to jest przecież cecha spotykana raczej rzadko.

Żonie pana Strzelca nie wolno być małostkową. Jej posunięcia w dziedzinie polityki małżeńskiej powinny być dyskretne, niewidoczne, raczej zakulisowe. Na wyższych stanowiskach Strzelcy dużo czasu poświęcają sprawom organizacyjnym. W ogóle można podziwiać ich zapał, przedsiębiorczość i entuzjazm do pracy. Mądra żona musi ograniczyć swe ewentualne tendencje zaborcze, dając mężowi więcej swobody. Gdy będzie chodziło o dalekie podróże palcem po mapie, musi traktować to poważnie, bo Strzelca łatwo sobie można zrazić lekceważącymi uwagami. To nieważne, że Strzelec czasem pobuja chętnie w obłokach, robiąc dalekosiężne plany. A propos: udaje mu się te śmiałe pomysły urzeczywistnić.

Mądra żona powinna mężowi z tego znaku co jakiś czas wyrazić swój podziw, powiedzieć mu, że jest z niego dumna. Nic tak dodatnio nie wpływa na harmonię w małżeństwie z Strzelcem jak takie pozornie mało znaczące stwierdzenie.

Zobacz także:

 

Pobrane ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn