Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

STRZELEC - Kto z kim na ślubny kobierzec?

2009-02-27 23:28:49

STRZELEC     (22 listopada - 20 grudnia)

 

Typy bojowe, ruchliwe, sportowe (taniec?). Aktywność, optymizm, brak kompleksów. Często religijność. Uczciwi i życzliwi przyjaciele, jowialni i towarzyscy. Niezmordowana energia. Wolni i niezależni, nigdy nie bywają pantoflarzami. Można ich przekonać, lecz nigdy zawojować. Podejście do życia idealistyczne. Trzeźwa marzycielskość (paradoks tylko pozorny). Niezachwiana wiara w siebie. Do szokującej często otwartości Strzelców należy się przyzwyczaić. Typy nie zawsze rozsądne, lecz kieruje nimi szczerość uczuć. Swoisty wdzięk Łuczniczek i prostolinijność są zadziwiające.

Co grozi Strzelcom? Szukając wymarzonego ideału, często przebierają zbyt długo, po czym tuż przed "zamknięciem bramy" biorą to, co się nawinie.

PAN STRZELEC I PANNA BARAN

Zdaniem większości astrologów związek Strzelca z panną Baran tworzy małżeństwo szczęśliwe. Wzajemne uzupełnienie seksualne bywa harmonijne. Oba znaki są przedsiębiorcze, dynamiczne i mają w sobie dużo radości życia. Oboje są ruchliwi. Mniej korzystna cecha to chyba pewna niechęć do skrupulatnego liczenia się z pieniędzmi. Oboje mają podobne upodobania, jak: sport, podróże i wesołe, miłe towarzystwo. Jeżeli na przeszkodzie nie stoją jakieś nieuchwytne, niekorzystne cechy charakteru, małżeństwo obojga ma szansę na zgodę i na to, co ogólnie nazywamy szczęściem. Profesor Jung przyznaje temu związkowi 4 punkty.

PAN STRZELEC I PANNA BYK

Te dwa znaki mają ze sobą niewiele wspólnego. Zaborczość i pewna arbitralność pani Byk łatwo wyprowadza z równowagi pana Strzelca, przesadnie wrażliwego na wszelkiego rodzaju skrępowania. Strzelec stawia na pierwszym miejscu problemy zawodowe. Upór obojga bywa powodem nieporozumień. Oczywiście, w tym wypadku napotyka się i na wyjątki. Dowodem tego jest klasyfikacja profesora Junga, przyznająca dla tego związku 2 punkty. Przypuszczalne dysonanse między partnerami występują dopiero w latach późniejszych.

PAN STRZELEC I PANNA BLIŹNIAK

Strzelec i Bliźniaczka to związek wspaniały, lecz nie zawsze trwały. Oboje to duchy niespokojne. Oczywiście, mają oni liczne wspólne upodobania i hobby: sport, ruch, wesołe towarzystwo. Łatwo u nich o sprzeczki, chociaż odbywać się one będą na poziomie kulturalnym. Oprócz harmonii znaków, która w tym wypadku jest umiarkowana, ważna jest indywidualna harmonia aspektów. Profesor Jung przyznaje tej parze aż 5 punktów.

PAN STRZELEC I PANNA RAK

Trudno się obojgu dostosować do usposobienia partnera(ki). On impulsywny, niespokojny, wojowniczy. Ona trochę przeczulona, emocjonalnie zbyt wrażliwa. Dla pani Rak Strzelec nie jest właściwym partnerem. Może za mało przejmuje się oddaną, miękką i wierną panią Rak? Najbardziej domatorską i czułą dziewczyną -ze wszystkich znaków? Macierzyńskie tendencje, jakie okazuje ona w stosunku do swych najbliższych, na Strzelca wpływają co prawda dodatnio, lecz do szczęścia małżeńskiego, które by było trwałe, brak obojgu pewnych cech. Dlatego też chyba profesor Jung przyznaje tej parze tylko 1 punkt.

PAN STRZELEC I PANNA LEW

Związki pan Strzelec - panna Lew uchodzą za szczęśliwe. Można powiedzieć, że panna Lew jest dla Strzelca wręcz stworzona. Oboje uzupełniają się nawzajem pod każdym względem, nie tylko temperamentem, ale także postępowaniem, upodobaniami, v Brak małostkowości, szeroki gest, życzliwość dla bliźnich. Oboje cechuje życiowy rozmach. Jednak ostrożny profesor Jung przyznaje tej parze tylko 4 punkty

PAN STRZELEC I PANNA PANNA

Ostrożnej i drobiazgowej Pannie nie zawsze będzie łatwo zrozumieć partnera z znaku Strzelca. Szczególnie, kiedy będzie chodziło o szeroko zakrojone plany, jakie Strzelec lubi nie tylko snuć, ale także urzeczywistniać. Poza tym pan Strzelec może łatwo poczuć się zniechęcony. Tego życiowego optymistę i zdobywcę, partnerka z Panny może łatwo zniechęcić nadmiernym krytycyzmem i kunktatorstwem. Jego duża ruchliwość i przedsiębiorczość razi spokojną, ostrożną domatorkę, Pannę. Zalety Panny Strzelec nie zawsze docenia właściwie. Profesor Jung daje tej parze 3 punkty. Raczej ma rację.

PAN STRZELEC I PANNA WAGA

Partnerzy ci dochodzą do porozumienia łatwo, dzięki jakiemuś psychicznemu powinowactwu znaków. Waga jest dla Strzelca w sensie seksualnym atrakcyjna. Strzelec bywa dla Wagi nieco despotyczny, ale ona pójdzie w tym wypadku na kompromis i na ugodę. W tym układzie bywa Waga często zaborcza, co jednak tylko bardziej zespala związek obojga. Dla doskonałej harmonii między nimi będą potrzebne obustronne nieduże ustępstwa, o co między kochającymi się partnerami nietrudno. Profesor Jung przewiduje dla obojga aż 5 punktów. Wysoka, lecz słuszna lokata.

PAN STRZELEC I PANNA SKORPION

Pani Skorpion i pan Strzelec tworzą niezłą parę. Chociaż Strzelec miewa czasem zmienne humory, jego główną cechą jest energia, przedsiębiorczość, aktywność i optymizm życiowy. Do celu dąży on z entuzjazmem zaprawionym pewną dozą idealizmu. Pan Strzelec wie czego chce -- pani Skorpion także. Kto będzie w takim małżeństwie górą? Chyba ona, ale powinna postępować w sposób oględny, nie rzucający się w oczy. Ponieważ rządzić "musi", niech nie robi tego na siłę, a raczej podstępnie, zakulisowe, aby nie zrazić sobie partnera, czułego na narzucanie mu woli. Atrakcyjność obojga może z czasem ulec osłabieniu. Jednak czy mamy coś stałego na tym świecie? Pani Skorpion to partnerka zazdrosna. Chyba rozumiemy o co chodzi? Profesor Jung daje tej parze tylko 2 punkty.

PAN I PANNA STRZELEC

Chociaż w zasadzie związki między przedstawicielami tego samego znaku nie są często szczęśliwe, Strzelcyi stanowią wypadek wyjątkowy. Są dla siebie wspaniałymi towarzyszami. Harmonie między obojgiem widoczne są w każdej dziedzinie pod każdym względem. Nawet kiedy z czasem, na skutek nadmiernego podobieństwa charakterów i usposobień, atrakcyjność seksualna obojga zejdzie na plan dalszy, parę Strzelców zawsze będzie wiązała szczera i gorąca przyjaźń. Profesor Jung daje temu związkowi aż 5,5 punktów. Jest to najwyższa punktacja spośród stu czterdziestu czterech możliwości (12X12).

PAN STRZELEC I PANNA KOZIOROŻEC

Pan Strzelec, niecierpliwy i impulsywny sangwinik, będzie miał pewne trudności z rozruszaniem flegmatycznej, spokojnej i nieraz trochę opornej w stosunku do Strzelca pani Koziorożec. Niestety, erotyczna dynamika tej pani jest odmienna niż Strzelca. Z różnych przyczyn roztacza pani Koziorożec dookoła siebie jakby atmosferę pewnego chłodu, chociaż jest zdolna do prawdziwej, głębokiej miłości. Jednak trudno jej to uczucie okazać. Wesoły, pełen życia Strzelec czuje się wobec partnerki jakby zahamowany. Rzadko kiedy tworzą oboje harmonijną parę. Tylko 1 punkt daje temu związkowi profesor Jung.

PAN STRZELEC I PANNA WODNIK

Oto ciekawa para: najbardziej samodzielny mężczyzna i najmniej konwenansowa, nieobliczalna kobieta. Zestawienie atrakcyjne, nienudne. Oboje bez przesądów, towarzyscy, weseli, pełni życiowego optymizmu i trochę nierealnej fantazji. Ona marzy o ideałach, zawsze poszukuje "prawdziwego" człowieka. Kogoś podobnego do jej ideału często znajduje wśród Strzelców. Znawca ludzi, profesor Jung daje tej parze aż 5 punktów.

PAN STRZELEC I PANNA RYBA

Trudno tu o harmonię i wzajemne zrozumienie, chociaż oboje mogą być ludźmi wartościowymi. Różnice między obojgiem są zbyt wielkie. Ich zainteresowania mają mało punktów stycznych. W sprawach seksualnych on ma coś ze zdobywcy, ona bywa bardziej wstrzemięźliwa. Jej dużą uczuciowość razi nadmierna - w jej oczach - towarzyskość Strzelca i jego tendencje do rozpraszania się. Rybka jest stosunkowo mało zaborcza i pewna obcesowość Strzelca może ją zrazić. Pewnego wzajemnego dostosowania się można by się może spodziewać, kiedy partner byłby znacznie starszy. Profesor Carl Gustaw Jung daje temu związkowi tylko 1 punkt.

Zobacz także:

 

Pobrane ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

Oceń artykuł
(głosów: 3, suma ocen: 15)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn