english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

PANNA - Jacy są nasi partnerzy?

2009-02-27 23:04:00

PANNA        (23 sierpnia - 22 września)

 

ŻONA ZE ZNAKU PANNY

Panie ze znaku Panny organizują sobie same swe szczęście małżeńskie. Lecz nim do tego dojdzie, "pacjent" bywa badany, prześwietlany, sprawdzany prawie że elektronicznie, lecz w każdym razie dokładnie, na zimno. Przed ostateczną decyzją Panna przeprowadza kalkulację, porównania, analizy, aż w końcu biedny kandydat stoi odarty z piórek, przebadany i sprawdzony. Oczywiście, po takim egzaminie Pannę nie mogą spotkać żadne niespodzianki. Jednak z tego co pozostało nie starczy już na jakąś szaleńczą miłość, miłosny żar czy zapomnienie się ze strony partnerki. Jej szczęście miłosne można porównać do samochodu, który ma jechać do przodu przy włączonych hamulcach.

Za to w innych dziedzinach Panna ma liczne zalety. Należą do nich: skromność, pracowitość, oszczędność. Można na Pannie zawsze polegać, można jej też zaufać. Jest zrównoważona bowiem i opanowana.

Jasne, że wszystkie Panny zaprzeczą temu co o nich napisałem. Nastolatki z tego znaku wręcz pokpiwają sobie z problemów miłości. Panna trzeźwa, opanowana, nieraz przeciąga strunę, nie mogąc się zdecydować na wybór. Nieraz wśród nich spotyka się typy o zahamowaniach.

Żony ze znaku Panny to często nieszczęśliwe istoty. Od rana do nocy "muszą" ciężko pracować, dbając o porządek w domu. Wyraz "muszą" dajemy w cudzysłowiu, gdyż z tym musem na dwoje babka wróżyła. Nikt tych pań do niczego specjalnie nie zmusza. Z manią robienia porządków, jak i z występującą często pewną oschłością, należy się pogodzić, bo pani Panna ma wiele innych zalet, może niezbyt błyskotliwych, lecz cennych. Potrafi mężowi służyć dobrą radą, dbać o to, by nikt z domowników nie wydawał niepotrzebnie pieniędzy, jest bezpretensjonalna, nigdy nie robi scen małżeńskich, potrafi się ubrać ładnie i tanio, a kiedy w domu ktoś zachoruje, mama Panna będzie świetną pielęgniarką, bez obawy zarażenia się, o co drżą ze strachu panie z Byka i z Lwa. Pracowitość żony-Panny jest nadzwyczajna. Będzie się zamęczała, nie chwaląc się, nie wymagając współczucia, nie skarżąc się. Dla urozmaicenia będzie może prowadziła skrupulatną, kuchenno-domową rachunkowość.

W związku małżeńskim, w którym uczestniczy pani Panna, jeżeli dochodzi do rozwodu, to nigdy z jej inicjatywy, a partnera. Przyczyną zazwyczaj bywa nadmiar zalet małżonki.

Z Panną dobrze harmonizuje znak BYKA. Oboje patrzą na świat przez to samo okienko: gospodarni, oszczędni, charaktery zgodne. Oboje lubią rozmawiać o finansach i interesach. Utrata pieniędzy boli Byka więcej, niż atak kamicy żółciowej. Do zdrady małżeńskiej taki maż skłonności nie miewa. A nuż wynikłyby z tego jakieś wydatki? - zastanawia się pan Byk. Panna, na wskroś realistka, cieszy serce Byka. Wspierają się nawzajem w .swych poglądach, cenią sobie także swe tendencje domatorskie.

O KOZIOROŻCU można powiedzieć mniej więcej to samo. I ten znak harmonizuje z Panną, chociaż oboje partnerzy miewają czasem pewne opory w sferze erotycznej. Pani Panna i jej małżonek - pan z Koziorożca - cenią nawzajem w partnerze cechy, które ktoś bardziej lekkomyślny traktowałby jako cnoty negatywne. Trzeźwość poglądów na wszystko, co innych doprowadziło do rozpaczy, cenione jest tu najbardziej. Chłodna kalkulacja i myślenie głową, a nie sercem, to cechy bezsprzecznie pożyteczne, lecz czy także przyjemne? - Wszystko jest względne, proszę Państwa, ale Pannie i Koziorożcowi jest z tym wygodnie i dobrze. W małżeństwie tym nie ma szaleństw, lecz i mało jest rozczarowań i zawodów. Także z Rakiem tworzy Panna związek harmonijny.

MĄŻ ZE ZNAKU PANNY

Już na wstępie należy zaznaczyć, że panie o usposobieniu romantycznym nie napotkają u panów ze znaku Panny na właściwy grunt. Pannie brak bowiem odpowiedniej anteny do recepcji podobnych uczuć. Nie jest to typ, który by swej lubej grał na mandolinie i śpiewał ballady.

Seks-bomba uperfumowana za uszami i biegająca po mieszkaniu w majtkach oraz z różą w zębach, wywołałaby u pana z Panny konsternację. Raczej chętnie natomiast zgodziłby się na rolę mydła lub szczotki w jej ręce, bo Panna szuka nie kochanki, a żony! We współżyciu mąż ze znaku Panny jest trochę trudny, chyba z powodu nadmiaru zalet. W porównaniu z innymi znakami, panowie z Panny mają w swym życiu stosunkowo niewiele miłostek. W ich małżeństwie więcej niż dwoje dzieci to wyjątek. Większość starych kawalerów niestety ma słońce w tym znaku zodiaku.

Dziewczyna, którą chłopiec ze znaku Panny wybrał za żonę, może być pewna jego wierności - oczywiście na zasadzie wzajemności. Ze strony partnera nie będą ją czekały żadne przykre niespodzianki, lecz inne chyba też nie, bo Panna ma za mało fantazji i życiowego rozmachu... Chłopiec z Panny, trzeźwy, o chłodnej głowie, na wszystko patrzy okiem krytyka, bez afektu. Na męża nadaje się on tylko dla kobiet o podobnym usposobieniu. Okazywanie mu uczuć gorących, miłego nieraz braku rozsądku, spowodowanego namiętnością, najczęściej będzie trafiało w próżnię. Warto także wiedzieć, że Panna nienawidzi głupoty tak samo jak brudu. Nie jest wskazane wytykanie Pannie błędów. Mąż zna je przecież najlepiej sam, a krytyki swojej osoby nie lubi bardzo, chociaż sam często bywa strasznym zrzędą.

Mężom ze znaku Panny na ogół trudno dogodzić. Zawsze będzie im się zdawało, że wszystko wiedzą lepiej, że są oszczędniejsi, gospodarniejsi i mniej wymagający, niż ich żony. Ich roztropność i praktyczne podejście do życia są dla kobiety uczuciowej wręcz irytujące.

Można przypuszczać, że człowiek, który wymyślił planowanie, na pewno miał słońce w znaku Panny.

Kiedy w domu coś się zepsuje, można być pewnym, że mąż Panna bez niczyjej pomocy naprawi uszkodzenie. Umoralniające kazania dla niesfornych dzieci wygłasza najlepiej ojciec z tego znaku. Panna jako mąż bardzo lubi, kiedy żona zasięga jego rady i opinii. Tę przyjemność można mu zrobić łatwo. Męża Pannę trudno owinąć sobie dookoła palca, lecz można na nim polegać.

Jeżeli któraś żona Panny chciałaby narzekać na męża, niech sobie uprzytomni, że on ciężko pracuje na utrzymanie rodziny i nie narzeka. Stara się usilnie, aby swoim bliskim zapewnić dostatek i aby dobrze wychować dzieci.

Panna należy do znaków bardzo ofiarnych, mało egoistycznych. Chętnie poświęca się dla rodziny, nie żądając niczego w zamian.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn