Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

WAGA - Jacy są nasi partnerzy

2009-02-27 22:58:20

WAGA          (23 września - 22 października)

 

Większość Wag to dziewczęta urodziwe, wesołe i towarzyskie. Jednak trudno wskazać skuteczny sposób postępowania z nimi z powodu dużej wrażliwości oraz zmienności nastrojów. Jako towarzyszka życia pani Waga jest miła i przyjemna, do wielu sytuacji życiowych potrafi się dostosować, lecz do pełni szczęścia jest jej niezbędny wyższy standard życiowy. Pod tym kątem więc będzie Waga rozpatrywała swe przyszłe szansę matrymonialne. Związanie się z panią Wagą wymaga drobnych inwestycji (podobnie jak z panią Lew). Lecz za to mąż ma co pokazać w towarzystwie, bo pani Waga ma w sobie coś wytwornego; jest damą na właściwym poziomie.

O starających się o jej rękę Wagę nigdy głowa nie boli. Chętnych jest bowiem tylu, że nic tylko wybierać i przebierać. Waga szeroko korzysta z tej sytuacji.

W odpowiedniej oprawie Waga rozkwita w całej pełni swej urody. Panią Wagę zawsze będzie mąż mógł uważać za pewnego rodzaju ozdobę. Takiego samego zdania będą goście, podziwiający jej takt, dyplomację i umiejętność właściwego znalezienia się w towarzystwie. Panie z Wagi i Lwa to najbardziej reprezentatywne kobiety wśród dwunastu pań zodiaku. Wspaniale nadają się na żony dla ludzi na eksponowanych stanowiskach.

Pani Waga to typ, który ma stosunkowo najwięcej odpowiednich dla siebie partnerów. Nadaje się dla niej BLIŹNIAK. Jest to znak "intelektualny", na który w obecnych czasach istnieje duże zapotrzebowanie. Oboje nie są obarczeni ciężkawym pomyślunkiem, niczym się nie przejmują. Cechuje ich także bystrość, zamiłowanie do urozmaicenia i towarzyskość. Partnerzy ci nigdy ze sobą się nie nudzą. Istnieje też między nimi całkiem dobra harmonia seksualna.

Jeżeli WODNIK starający się o rękę Wagi jest już po trzydziestce, może być z niego partner odpowiedni, bo wtedy ma już właściwe rozeznanie. Zresztą, jest to ciekawy i kulturalny oryginał, a współżycie z nim jest interesujące.

STRZELEC, ten wiecznie młody partner, pełen entuzjazmu i radości życia, stale miewa nowe pomysły. Wiele z nich potrafi urzeczywistnić. Należy traktować poważnie jego zamierzenia. Między tymi partnerami istnieje dużo wspólnych stycznych.

Wielkopańskość LWA, jego szeroki gest, lekceważenie drobnostek, wszak to wspaniałe i przyjemne zalety. A że chce mieć zawsze rację? Proszę, niech mu się zdaje, że ją ma. Oboje lubią wyższy standard życiowy, są towarzyscy, bez kompleksów, uprzedzeń i stanów depresyjnych.

Bywa, że i w znaku Barana spotyka się odpowiedniego towarzysza dla panny Wagi.

MĄŻ ZE ZNAKU WAGI

Pan Waga to partner miły, ciekawy i zgodny, ale pod warunkiem, że mu nikt swym postępowaniem nie nastąpi kopytem, przepraszam: nogą, na jedną z szalek jego wagi. Najbardziej zdradliwy jest czarujący uśmiech i melodyjny głos tego pana. Rozbroi on każdą, nawet najbardziej rozżaloną i rozgoryczoną partnerkę. Nie jest to jednak wręcz hipnotyczny przymus, jaki wywiera na kobiety pan Skorpion. Wpływ Wagi jest raczej zniewalający. Kto zna mitologię, ten przypomina sobie z pewnością historię o tym, jak to syreni śpiew oczarował towarzyszy Odysa. Tylko on sam przezornie zatkał sobie uszy woskiem...

Romantyzm i czar to magnesy dla tłumu dziewcząt ujętych wdziękiem tego urodzonego amanta, tego wzorcowego Bel Ami. Nadmiar delikatności często nie pozwala panu Wadze powiedzieć do miłej towarzyszki: Nie! Nierzadko rodzi to później bardzo smutne skutki, aż do rozprawy rozwodowej włącznie. Mąż z Wagi jest wspaniałym kochankiem, ale nie spodziewajmy się po nim, że wczuje się w duszę swej partnerki lub zrozumie jej sytuację psychiczną, gdy ta z kolei popadnie w jakieś życiowe trudności i konflikty. Pod tym względem Waga jest bardzo powierzchowna.

Mężowie ze znaku Wagi powinni pamiętać, że prawdziwa miłość musi polegać na wzajemności. Mieć powodzenie, dać się kochać, to za mało. Harmonia w małżeństwie wymaga też stałości uczuć.

Pan Waga na ogół oświadcza się bardzo niechętnie. Należy więc zdjąć mu ten ciężar z serca i zrobić to za niego. Chociaż później, w razie jakiegokolwiek sporu, lubi on powiedzieć: to Ty dążyłaś do małżeństwa! A kiedy biedną żonę ze złości ma właśnie trafić apopleksja, wówczas pan Waga uśmiechnie się czarująco i ... wszystko już minęło, zostało zapomniane, zażegnane, wybaczone...

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn