Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

WODNIK - Kto z kim na ślubny kobierzec?

2009-02-27 22:19:01

WODNIK          (20 stycznia - 18 lutego)

 

Czułość, uczuciowość. Mimo to myśli głową, a nie sercem. Brak uprzedzeń i przesądów. Do zdobycia na stałe tylko przez intelekt. Dopiero po trzydziestce szansę na znalezienie odpowiedniego, stałego partnera(ki). Typ nie dla każdego. Błyskotliwa inteligencja. Wymagane podejście kulturalne. Często umysły nieprzeciętne, w każdym, razie oryginalne. Zaufanie do ludzi i do partnera(ki). Podejście do Wodnika(czki) niełatwe. Szablonowe, pospolite próby zdobycia Wodniczki wywołują śmiech. Nawet zdobytą łatwo stracić, okazując jej bezpodstawną zazdrość, także przez kołtuństwo, chamstwo, brak postępowości. Ważne cechy: intuicja, często zdolność przeczuwania zdarzeń. Towarzyskość, bystrość, cięty język. Oto kolejność zainteresowań Wodniczki: intelekt, uczuciowość, seksualizm, sprawy finansowe. Co grozi Wodnikom? Traktując konwenanse i zwyczaje jako przesądy, nieraz Wodniki wybierają partnera, z którym później trudno im wytrzymać.

PAN WODNIK I PANNA BARAN

Wodnika dość trudno zdobyć na męża. Klasyfikuje on piękne panie według własnych, oryginalnych kryteriów. Często widzi w kobiecie przede wszystkim przyjaciela, towarzysza od intelektualnych rozmów. W lot przejrzy kulisy i granice kokieterii. W postępowaniu zdecydowany. Oba typy: Wodnik i Baran niespokojne, przedsiębiorcze, ruchliwe. Panna Baran bywa dla Wodnika trochę za uparta. Ale i on bywa nie całkiem łatwy. Wymaga właściwego podejścia. Czy każda ego-centryczna panna Baran to potrafi? Harmonia seksualna między nimi niezła. Oboje życiowi optymiści, romantyczni i niemałostkowi, o związek harmonijny i stały więc nietrudno. Aż 4 punkty od pana profesora Junga.

PAN WODNIK I PANNA BYK

Tym dwom znakom rzadko kiedy udaje się utworzyć harmonijny związek. Trzeźwej, rzeczowej, oszczędnej pani Byk niełatwo pogodzić się ze swobodnym. sposobem bycia Wodnika, który kpi sobie z konwenansów i przesądów życia towarzyskiego oraz innych wymyślonych przez ludzi trudności ku ich własnemu utrapieniu. Bardzo możliwe, że pani Byk początkowo będzie spoglądała na Wodnika z podziwem. Jednak niebawem okaże się, że jej zaborczość oraz duże różnice poglądów obojga doprowadzą do różnicy zdań. Tylko 1 punkt daje tej parze profesor Jung.

PAN WODNIK I PANNA BLIŹNIAK

Pan Wodnik i Bliźniaczka odpowiadają sobie nawzajem całkiem dobrze. Urozmaicenie, wycieczki, towarzystwo, szerokie i wszechstronne zainteresowania. Bez wszelkich nieistotnych przesądów, utrudniających ludziom życie. Oboje nie przejmują się byle czym. Przy tym delikatność i uprzejmość. Oto cechy, które tę parę ze sobą łączą. U obojga podobne problemy seksualne i harmonijna pobudliwość. Profesor Jung przyznaje im tylko 4 punkty? Dlaczego? Bo kiedy wystąpią dysharmonie tu nieuchwytne, żadne nie będzie cierpiało, lecz... do widzenia!

PAN WODNIK I PANNA RAK

Pani Rak to typ trochę boleściwy, ofiarny, łagodny, całkowicie oddany rodzinie. Chętnie matkuje mężowi i dzieciom. Będzie odpowiednią żoną dla większości męskich, zodiakalnych typów. Na nerwowego i często psychicznie niespokojnego Wodnika działa pani Rak kojąco. Lecz uwaga! Nadmiar uczuciowego matkowania może pana Wodnika zdenerwować. Do oryginalnych niespodzianek i wystąpień Wodnika może się dobroduszna pani Rak łatwo przyzwyczaić. Wiadomo to z licznych przykładów. Profesor Jung przyznaje tej parze tylko 3 punkty. Może obawia się, czy aby nadmiar zalet pani Rak Wodnikowi z czasem się nie znudzi?

PAN WODNIK I PANNA LEW

W tym doborze astrologicznym spotyka się zwiększoną pobudliwość seksualną obojga partnerów do siebie. Drobne dysharmonie nie mają większego znaczenia i w pewnym sensie urozmaicają życie. Oboje nie są małostkowi. Niespokojny duch pana Wodnika pod wpływem bardziej realnie nastawionej pani Lew ulega pewnemu wyrównaniu. Inne cechy charakteru uzupełniają się. 4 punkty daje tej parze profesor Jung. Chyba słusznie.

PAN WODNIK I PANNA PANNA

Spokojna, chłodna i powściągliwa Panna łatwo może speszyć Wodnika, który ma poglądy, zwyczaje oraz stosunek do świata i ludzi znacznie swobodniejszy niż Panna. Jego nieskrępowane kontakty mogą Pannie wydawać się podejrzane, choć się za tym nic nie kryje. Rzeczowość i pewne wyrachowanie Panny, znów mogą nie podobać się Wodnikowi, postępującemu w stosunku do ludzi najchętniej bezinteresownie. Profesor Jung przypuszczając, że pewien procent takich związków jakoś będzie mógł ze sobą wytrzymać, przyznał tej parze 2 punkty.

PAN WODNIK I PANNA WAGA

Oboje mogą żyć ze sobą w bardzo dobrych stosunkach. Przemawia za tym łącząca ich harmonia psychiczna, lekkość i lotność umysłu obojga, umiejętność dostosowania się pani Wagi, która nie potrafi z byle czego robić kwestii stanu, przede wszystkim zaś dość duża harmonia seksualna. W tym zestawieniu spotyka się nieraz miłość od pierwszego wejrzenia, co jest u pana Wodnika wypadkiem rzadkim. Tu taką możliwość może spowodować atrakcyjność seksualna. Profesor Jung bez wahania przyznał tej parze aż 5 punktów.

PAN WODNIK I PANNA SKORPION

Wodnikowi niełatwo współżyć z panią Skorpion. Niewiele ich ze sobą łączy. Natomiast dzielą ich liczne przeciwności charakterologiczne. Oczywiście, może wystąpić między nimi pewne uczucie przyjaźni i szacunku na skutek wspólnych zainteresowań i częstych dowodów gorącej miłości. Na większość swych problemów panna Skorpion spogląda z uczuciowo-seksualnego punktu widzenia. Nieco despotyczna i samowolna, łatwo może pana Wodnika zirytować. Z czystym sumieniem możemy więc obojgu odradzać bliższych związków. Tego samego zdania jest profesor Jung. Daje on im tylko 1 punkt.

PAN WODNIK I PANNA STRZELEC

Między Wodnikiem a panną Strzelec łatwo o porozumienie i o wzajemne zrozumienie. Ich ruchliwe umysły łatwo się do siebie dostosowują. Lecz oboje są wrażliwi na punkcie wzajemnego nieskrępowania i nie lubią życia jednostajnego. Typy niespokojne i ruchliwe. Nieporozumienia między nimi mało ważne. Łagodzi je harmonia seksualna. Takie jest zdanie speców od tych zagadnień. Te tendencje potwierdza i psychiatra profesor Jung, dając im aż 5 punktów.

PAN WODNIK I PANNA KOZIOROŻEC

U pana Wodnika dość łatwo o wystąpienie pobudliwe, ale jest to niegroźne, tym bardziej, że pani Koziorożec to osoba spokojna i zrównoważona. Współpraca i współżycie między nimi mogą układać się dobrze. Harmonia seksualna jest raczej słaba, a czynnik ten jest w małżeństwie ważny. Profesor Jung jest w rozterce i nie jest zdecydowany ile im przyznać punktów - jeden czy pięć? Szansę na dłuższe szczęście byłyby może większe, gdyby pan Wodnik był dużo starszy niż małżonka.

PAN I PANNA WODNIK

Jak przewidują charakterystyki obojga, Wodniczka i w tym wypadku musi być zdobyta na drodze intelektu. Dopiero kiedy partnerka zacznie zachwycać się dowcipem, inteligencją i błyskotliwym umysłem towarzysza, wtedy oświadczyny będą miały u Wodniczki właściwy oddźwięk, będą traktowane poważnie. Ponieważ oboje są całkowicie pozbawieni wszelkiego rodzaju przesądów religijnych, towarzyskich, społecznych i innych, będą mieli możność prowadzenia życia ułatwionego. Ostre spięcia na skutek niecierpliwości obojga, pewnej pobudliwości i niepokoju, wnoszą tylko urozmaicenie w życie tych dwojga wspaniałych ludzi, jakimi są Wodniki. Jest to opinia spotykana powszechnie. Także i profesor Jung bez wahania stawia im 5 punktów.

PAN WODNIK I PANNA RYBA

Zdobycie serduszka Rybki wymaga szczególnej taktyki. Wszelkie wystąpienia obcesowe, zaborcze i gwałtowne chybiają celu. Rybka subtelna, delikatna, zawsze musi być traktowana oglądnie. Rybka rozbudzona we właściwy sposób, może okazać się kobietą z temperamentem. Z partnerem Wodnikiem zawsze będzie miała ciekawe tematy do rozmowy. Oboje bardzo interesują się problemami z pogranicza nauki oficjalnej. Profesor Jung przyznaje tej parze tylko 3 punkty, oboje partnerzy bowiem wymagają traktowania nieschematycznego, gdzie w grę wchodzą takie rzeczy, jak: wyczucia, przeczucia, intuicje itp. właściwości, które nie bardzo mają prawo być.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

Oceń artykuł
(głosów: 3, suma ocen: 13)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (1)
212vip212vip
Większych bredni w życiu nie czytałam. Podobno związek pan wodnik i pani byk do siebie nie pasują, bo nie potrafią stworzyć harmonijnego związku. Aha, dobrze wiedzieć. Mój brat [wodnik] chodzi z dziewczyną z pod znaku byka i świetnie im sie udaję. Są ze sobą już półtora roku, i nie mają za sobą prawie żadnej kłótni, można powiedzieć, ze jest wprost idealnie. A tutaj takie brednie ludziom wciskają, że, aż żal czytać. W horoskopy nie wierzę. W te partnerskie to już wgl. No może horoskopy sprawdzają się tylko, gdy opisują one charakter danego znaka zodiaku. Wtedy są one, nawet trafne. Ale te partnerskie są żałosne. Ludzie któży gówno wiedzą o miłości piszą takie bzdury. Współczuję, bo na prawde żałosny widok, żałosny.

Pozdrawiam, 212VIP
  • 2010-12-16 22:33:07
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn