Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

WODNIK - Czy znasz swoje dziecko?

2009-02-27 22:18:53

WODNIK          (20 stycznia - 18 lutego)

 

DZIECI URODZONE W ZNAKU WODNIKA

Młody Wodnik to istota zabawna, wesoła i pocieszna. Swoistą oryginalnością wyraźnie odbiega od swego zodiakalnego rodzeństwa. Jego poglądy już bardzo wcześnie są jak najbardziej postępowe, pozbawione wszelkich przesądów towarzyskich, klasowych, religijnych i innych. Wywołuje to często zgorszenie starszego pokolenia. Lecz można stwierdzić, że te wspaniałe dzieci to sól w mdłej zupie życia codziennego. Przemiłe, łagodne, potrafią jednak najeżyć się jak kot, kiedy wyczują w stosunku do siebie nawet ślad przymusu. Kto wie czy przyszłość świata nie będzie należała do Wodników, kiedy będzie chodziło o zniesienie granic, likwidację paszportów, wyrównanie nieistotnych różnic między narodami i zaprowadzenie braterstwa.

- Jakie to miłe i rozgarnięte dziecko - słyszy nieraz matka młodego Wodnika. Także i w szkole otrzymuje dziecko z tego znaku więcej pochwał niż nagan. Dzieci te maja bujną fantazję, często są myślami nieobecne, nieraz gubią różne przedmioty i zapominają co miały załatwić. Są wrażliwe i czułe. Traktować należy je delikatnie j ostrożnie.

Wodniki są zdolne, bystre, inteligentne. Koniecznie należy im dać wolną drogę do swobodnej ekspansji życiowej. Młody Wodnik zbyt silnie skrępowany, niezrozumiany i okiełznany, zmarnieje jak koń wyścigowy zaprzęgnięty do pługa. Zatem ułatwiajmy mu swobodny rozwój, a nie zawiedzie on ani rodziców, ani wychowawców.

Pewna lekkomyślność, duch opozycji i znudzenie, spowodowane szarzyzną dnia powszedniego, to przyczyna, dla której niektóre dzieci z tego znaku ogarnia chęć do wędrówek, wypraw dalekich, a czasem i do ucieczek z domu.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn