english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Rzadziej do Polski z East Midlands Airport

2009-02-11 21:25:13

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair nadal tną polską siatkę połączeń. Teraz pod nóż całkowicie idą dwie trasy z Shannon, a ograniczeniu ulegają połączenia między East Midlands i czterema polskimi miastami.

Obecnie pasażerowie mają do dyspozycji tylko dziewięć połączeń tygodniowo z Polski na lotnisko w East Midlands, które od sezonu letniego skurczą się do zaledwie sześciu. Zamiast dotychczasowych trzynastu. Zmiany wprowadzane są bowiem już teraz, a nie wraz z początkiem nowego sezonu. Z Wrocławia wypadły rejsy w poniedziałki i piątki (pozostały tylko w środy i niedziele). Z Poznania polecimy do East Midlands tylko we wtorki i soboty, a z Łodzi tylko w poniedziałki i piątki. Choć od sezonu letniego liczba oferowanych tygodniowo połączeń z Wrocławia wzrośnie do czterech (w poniedziałki, środy, czwartki i soboty), to Poznań i Łódź zupełnie stracą ten kierunek ze swojej siatki połączeń. Cięcia nie ominą także Krakowa, z którego od sezonu polecimy do East Midlands tylko dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i czwartki), zamiast trzech.

 

pasazer.com

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn