english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Opady śniegu znowu paraliżują komunikację w UK

2009-02-05 10:47:06

Obfite opady śniegu spowodowały, że zawieszono dziś rano loty na angielskich lotniskach Birmingham, Luton i East Midlands, obsługującym m.in. miasta Nottingham, Derby i Leicester.

Śnieżyce zakłóciły też ruch drogowy i kolejowy.

Biuro meteorologiczne, które wydało ostrzeżenia pogodowe dla dużej części Anglii, Szkocji i Walii, podało, że w ciągu weekendu spodziewa się dalszych opadów. W tym tygodniu Wielka Brytanii zmagała się z największymi śnieżycami od blisko 20 lat.

Władze lotnisk Birmingham, podlondyńskiego Luton i East Midlands poinformowały, że loty powinny zostać wznowione w ciągu dnia. W tej chwili trwa odśnieżanie pasów startowych.

Według kolei zakłócone jest kursowanie pociągów w Walii, Yorkshire na północy Anglii, a także w częściach centralnej i południowo-zachodniej.

Agencja Autostrad poinformowała, że na głównych drogach pojazdy poruszają się wolniej, ale żadna nie została zamknięta ze względu na śnieg.

onet.eu

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn