english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Poradnik

WALENTYNKI 2009 dla każdego!

2009-02-03 10:44:13

CITY TALK zaprasza na polską imprezę Walentynkową 14 lutego 2009 roku do pubu The Kings (St. Thomas) w Exeter o godz. 19.

Zapraszamy dużych i małych, zakochane pary oraz singli… Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w jedynej takiej imprezie w Exeter. Polska muzyka, pyszne polskie jedzenie oraz zabawa w świetnym towarzystwie.

 

Udaną zabawę gwarantuje:

Polskie Karaoke

dla miłośników śpiewu i muzyki. Śpiewaj dla zabawy lub dla Twojej drugiej połowy. Repertuar obejmuje polskie i anglojęzyczne hity pop, a nawet rock.

Świetne polskie i litewskie pyszności

domowe jedzenie przygotowane przez litewską specjalistkę.

Gry i zabawy dla każdego przez całą noc:

Najlepsza Para, Znajdź Drugą Połówkę, Quizy oraz Loteria.

Dyskoteka

czym jest impreza bez muzyki? Gry i Karaoke będą przeplatane najlepszą muzyką – dla każdego, w każdym wieku. Jeśli macie swoje pomysły lub sugestie prosimy o kontakt!

Poza tym:

·  Darmowy parking

·  Tani bar

·  Wyjątkowe Walentynkowe Dekoracje

·  Parkiet do tańca

·  Specjalnie wydzielona i ocieplana palarnia

 

Pomysł świetowania Dnia Zakochanych powstał zaraz po bardzo udanej wycieczce zorganizowanej przez City Talk w listopadzie zeszłego roku. Liczna grupa przedstawicieli 3 narodowości: polskiej, litewskiej i angielskiej wybrała się do Eden Project w Kornwalii.

Od maja 2008 CITY TALK prowadzi sobotnie zajęcia z języka angielskiego, zawsze przy udziale native speaker’a. Ideą naszych kursów jest przełamanie bariery językowej oraz otwarcie się na kulturę anglojęzyczną, w której żyjemy. Zajęcia prowadzi Ewa Murawska- wykwalifikowany nauczyciel w Polsce i w Anglii z tytułem Qualified Teacher Status. Oprócz zajęć z języka angielskieg, Ewa rozpowszechnia wiedzę o Polsce oraz naszym języku w tutejszym collegu językowym.

Zajrzyj na stronę www.lady-ewa.co.uk po szczegóły.

Bilety dostępne również w Polskim Sklepie.

Cena: dorośli £12, Dzieci £5, Bilet rodzinny £30


 

 

 

 

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 1)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
Komentarze (0) Zaloguj sie lub zarejestruj aby dodać komentarz