Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Śnieg paraliżuje lotniska Londynu

2009-02-02 10:22:32

 

Wiele rejsów na londyńskim lotnisku Stansted odwołanych, a większość operacji lotniczych opóźnionych w powodu wielkich opadów śniegu, jakie nawiedziły dzisiejszej nocy (02.02) południowo-wschodnią Anglię. Zresztą we wszystkich londyńskich portach lotniczych występują problemy z punktualnością lotów. Wiele z nich zostało odwołanych.

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair odwołały dziś 75 rejsów z lotniska Stansted, będącego jedną z głównych baz taniego przewoźnika. Rano m.in. nie odlecieli pasażerowie do Krakowa, Poznania, Gdańska, Wrocławia i Szczecina. Pasażerowie z tych miast oczekujący na rejsy do Stansted także nie odlecą dzisiaj.Śnieżne kłopoty pasażerów zaczęły się już w niedzielny wieczór. Samolot Ryanair z Katowic został przekierowany na lotnisko w Birmingham. Podstawione autobusy zabrały klientów linii na lotnisko Stansted, na które dotarli oni z siedmiogodzinnym opóźnieniem. Pasażerowie odwołanych rejsów mogą zmienić bezpłatnie swoje rezerwacje na stronie irlandzkiego przewoźnika poprzez odpowiedni link – informuje Ryanair. Odnośnik będzie aktywny do 5 lutego, a zmiany podróży mogą być dokonywane na rejsy do 9 lutego. Jeśli jednak życzymy sobie odbyć podróż na pokładach Ryanair z przesiadką w jednej z innych baz przewoźnika, to taka zmiana może nastąpić jedynie na stanowisku linii na lotnisku. Pracownicy dokonają ją bezpłatnie.


Marcin Jędrzejczak

pasazer.com

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn