Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Podolski zmienia klub

2009-01-19 18:05:48

Saga związana ze zmianą barw klubowych przez Lukasa Podolskiego wydaje się być już wreszcie zakończona. Gracz Bayernu Monachium porozumiał się ze swoim byłym klubem FC Koeln i wszystko wskazuje na to, że dołączy do tej drużyny latem! Podolski trafił do Bayernu w glorii i chwale, ale od początku zupełnie mu się w tym klubie nie wiodło, mimo że wciąż był pierwszoplanową postacią w reprezentacji Niemiec.

Już od dłuższego czasu spekulowano na temat jego przyszłości i wymieniało się wiele zespołów, które chciałyby zatrudnić urodzonego w Gliwicach zawodnika. Ostatecznie napastnik zdecydował się powrócić do Kolonii, w której się wypromował. Do końca sezonu musi jeszcze wytrzymać w Monachium, a potem zmieni barwy klubowe.

Jak podają niemieckie media, Podolski podpisze z FC Koeln 4-letni kontrakt, w myśl którego będzie zarabiał 3 miliony euro rocznie. Bayern otrzyma za niego kwotę w wysokości około 10 milionów euro.

 

źródło: ligamistrzow.com

Oceń artykuł
(głosów: 2, suma ocen: 10)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn